Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

Opublikowany

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuszcza ponad 350 osób. Podczas uroczystości zarówno sami bohaterowie, jak i ich bliscy, nie kryli wzruszenia, dumy i radości.

Absolutorium to zawsze wyjątkowy moment w życiu uczelni – mury szkoły opuszcza kolejny rocznik studentów. W gronie władz, wykładowców, najbliższych, koleżanek i kolegów z roku zamykają ważny etap – nie tylko poszerzania wiedzy, ale również nawiązywania przyjaźni, zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania pasji i zainteresowań. Podczas Absolutorium podkreślali, że te kilka lat upłynęło im w mgnieniu oka. Dziś mogą się poszczycić tytułem licencjata lub inżyniera.
Tej zimy studia na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu ukończyli studenci informatyki, inżynierii zarządzania, logistyki, zarządzania i budownictwa. Wielu z nich osiągało świetne wyniki w nauce – najlepszy z absolwentów ukończył studia z imponującą średnią 4,91. Wyróżniające się osoby otrzymały listy referencyjne, promesy na bezpłatne studia II stopnia i nagrody książkowe. Wszystkim absolwentom ukończenia studiów pogratulował Rektor uczelni, prof. zw. dr hab. Józef Orczyk.
- Absolutorium to dla nas zawsze szczególny moment. W symboliczny sposób żegnamy kolejny rocznik studentów. Uroczystość jest okazją do wspólnego podsumowania tych kilku lat nauki i do dzielenia się radością, w gronie bliskich i przyjaciół naszych Absolwentów. Teraz przed nimi nowe wyzwania, zarówno edukacyjne, jak i zawodowe. Z wieloma już za chwilę spotkamy się ponownie, na studiach II stopnia – mówi Agnieszka Nejman, specjalista ds. PR uczelni.  
Tegoroczne absolutorium uświetnił występ chóru Wyższej Szkoły Bankowej – Ignis Cantores. Zgromadzeni goście mogli posłuchać przemówienia przedstawicielki odchodzącego rocznika, która w szczególny sposób, w imieniu swoim i pozostałych absolwentów, podziękowała wszystkim rodzicom i wykładowcom. Na zakończenie uroczystości, już tradycyjnie, absolwenci podrzucili w górę birety. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

absolutorium_wsb_male_2.jpg

grafika | 2,08 MB

Pobierz
absolutorium_wsb_duze_4.JPG

grafika | 19,7 MB

Pobierz
absolutorium_wsb_male_1.jpg

grafika | 1,39 MB

Pobierz
absolutorium_wsb_duze_3.JPG

grafika | 13 MB

Pobierz
absolutorium_wsb_duze_2.JPG

grafika | 17,1 MB

Pobierz
absolutorium_wsb_duze_1.JPG

grafika | 13 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kilkanaście tysięcy złotych dla studenta? Tak, ale tylko na studiach dualnych.

temu

Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje  studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

temu

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.
Czego życzyć współczesnym Kobietom?

temu

Dzień Kobiet to święto obchodzone od 1910 roku. W Polsce szczególnie popularne było w czasach PRLu. Kiedyś kobiety otrzymywały goździki, dziś najczęściej są to tulipany, róże i drobne upominki. W Dniu Kobiet chciałabym zwrócić uwagę na problemy i wyzwania, które stoją przed kobietami, i które dziś, w XXI wieku, wciąż są aktualne. Czego należy życzyć współczesnym Kobietom?
Jak nie dać się zwariować podczas wyprzedaży

temu

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia sieci handlowe ogłaszają okres wielkich wyprzedaży. Kusząc atrakcyjnymi promocjami, rabatami cenowymi i gratisami, przyciągają tłumy klientów. Niestety zakupowe szaleństwo często kończy się pustym portfelem i wózkiem wypełnionym niepotrzebnymi rzeczami. Karolina Oleksa-Marewska, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu podpowiada, jak nie dać się zwariować i zakupy robić z głową:
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.