WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

Opublikowany

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.

Przedstawicieli WSB będzie można spotkać przy stoisku nr 44 w Pawilonie Drugim MTP. Na pytania uczniów szkół średnich i ich rodziców odpowiadać będą sami studenci, którzy najlepiej wiedzą jak studiuje się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Każdy z odwiedzających będzie mógł ze sobą zabrać informator z ofertą studiów I stopnia na rok akademicki 2018/2019 i lepiej poznać ofertę uczelni. Na tegorocznych maturzystów czeka łącznie osiem kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów inżynierskich, studia jednolite magisterskie na kierunku prawo oraz cztery kierunki prowadzone w języku angielskim. 
Maturzyści, którzy jeszcze wahają się jaki kierunek studiów wybrać, będą mogli skorzystać z porad Doradcy Edukacyjnego WSB, który do dyspozycji uczniów będzie w piątek i sobotę. Test predyspozycji zawodowych oraz rozmowa ze specjalistą pomogą im określić w jakim kierunku powinni się dalej kształcić.
Na uczniów czeka także fotobudka, w której będą mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi i znajomymi. Będzie można również otrzymać drobne upominki z logo uczelni, w tym żółtą, uśmiechniętą piłeczkę antystresową – symbol WSB, który przyda się w walce z przedmaturalnym stresem.

Zapraszamy!
Kiedy: 23 marca, w godz. 10.00-18.00
24 marca, w godz. 10.00-18.00
25 marca, w godz. 10.00-16.00
Gdzie: stoisko nr 44, pawilon drugi, MTP
Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wejście Południowe od ul. Głogowskiej 18
Wstęp bezpłatny

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_na_targach.jpg

grafika | 2,31 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czego życzyć współczesnym Kobietom?

temu

Dzień Kobiet to święto obchodzone od 1910 roku. W Polsce szczególnie popularne było w czasach PRLu. Kiedyś kobiety otrzymywały goździki, dziś najczęściej są to tulipany, róże i drobne upominki. W Dniu Kobiet chciałabym zwrócić uwagę na problemy i wyzwania, które stoją przed kobietami, i które dziś, w XXI wieku, wciąż są aktualne. Czego należy życzyć współczesnym Kobietom?
Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

temu

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuszcza ponad 350 osób. Podczas uroczystości zarówno sami bohaterowie, jak i ich bliscy, nie kryli wzruszenia, dumy i radości.
Jak nie dać się zwariować podczas wyprzedaży

temu

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia sieci handlowe ogłaszają okres wielkich wyprzedaży. Kusząc atrakcyjnymi promocjami, rabatami cenowymi i gratisami, przyciągają tłumy klientów. Niestety zakupowe szaleństwo często kończy się pustym portfelem i wózkiem wypełnionym niepotrzebnymi rzeczami. Karolina Oleksa-Marewska, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu podpowiada, jak nie dać się zwariować i zakupy robić z głową:
Babcia na hiszpańskim, dziadek na rolkach

temu

Gdy myślimy o babci to zazwyczaj widzimy starszą panią lepiącą pierogi, piekącą ciasto dla ukochanych wnuków lub robiącą na drutach. Dziadka wyobrażamy sobie w wygodnym fotelu, z ulubioną książką lub gazetą. Dzisiejsi emeryci coraz częściej jednak łamią te stereotypy. Trenując zumbę lub jogę, ucząc się języków, podróżując, skacząc ze spadochronem udowadniają, że życie po 60-tce też może być fajne.

Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.