WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

Opublikowany

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.

Przedstawicieli WSB będzie można spotkać przy stoisku nr 44 w Pawilonie Drugim MTP. Na pytania uczniów szkół średnich i ich rodziców odpowiadać będą sami studenci, którzy najlepiej wiedzą jak studiuje się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Każdy z odwiedzających będzie mógł ze sobą zabrać informator z ofertą studiów I stopnia na rok akademicki 2018/2019 i lepiej poznać ofertę uczelni. Na tegorocznych maturzystów czeka łącznie osiem kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów inżynierskich, studia jednolite magisterskie na kierunku prawo oraz cztery kierunki prowadzone w języku angielskim. 
Maturzyści, którzy jeszcze wahają się jaki kierunek studiów wybrać, będą mogli skorzystać z porad Doradcy Edukacyjnego WSB, który do dyspozycji uczniów będzie w piątek i sobotę. Test predyspozycji zawodowych oraz rozmowa ze specjalistą pomogą im określić w jakim kierunku powinni się dalej kształcić.
Na uczniów czeka także fotobudka, w której będą mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi i znajomymi. Będzie można również otrzymać drobne upominki z logo uczelni, w tym żółtą, uśmiechniętą piłeczkę antystresową – symbol WSB, który przyda się w walce z przedmaturalnym stresem.

Zapraszamy!
Kiedy: 23 marca, w godz. 10.00-18.00
24 marca, w godz. 10.00-18.00
25 marca, w godz. 10.00-16.00
Gdzie: stoisko nr 44, pawilon drugi, MTP
Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wejście Południowe od ul. Głogowskiej 18
Wstęp bezpłatny

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_na_targach.jpg

grafika | 2,31 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kilkanaście tysięcy złotych dla studenta? Tak, ale tylko na studiach dualnych.

temu

Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje  studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Czego życzyć współczesnym Kobietom?

temu

Dzień Kobiet to święto obchodzone od 1910 roku. W Polsce szczególnie popularne było w czasach PRLu. Kiedyś kobiety otrzymywały goździki, dziś najczęściej są to tulipany, róże i drobne upominki. W Dniu Kobiet chciałabym zwrócić uwagę na problemy i wyzwania, które stoją przed kobietami, i które dziś, w XXI wieku, wciąż są aktualne. Czego należy życzyć współczesnym Kobietom?
Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

temu

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuszcza ponad 350 osób. Podczas uroczystości zarówno sami bohaterowie, jak i ich bliscy, nie kryli wzruszenia, dumy i radości.
Jak nie dać się zwariować podczas wyprzedaży

temu

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia sieci handlowe ogłaszają okres wielkich wyprzedaży. Kusząc atrakcyjnymi promocjami, rabatami cenowymi i gratisami, przyciągają tłumy klientów. Niestety zakupowe szaleństwo często kończy się pustym portfelem i wózkiem wypełnionym niepotrzebnymi rzeczami. Karolina Oleksa-Marewska, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu podpowiada, jak nie dać się zwariować i zakupy robić z głową:
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.