W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

Informacja prasowa

W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką w Bankowej przy zapisie skorzystają ze zniżek w czesnym i opłacie wpisowej, a nawet będą mogły studiować zupełnie za darmo.

Przyszli studenci w ofercie studiów I stopnia znajdą 13 kierunków, w tym marketing i sprzedaż, który jest nową propozycją dla kandydatów. – W dobie rozkwitu mediów społecznościowych oraz nowoczesnych technologii, marketing i sprzedaż muszą podążać za zmieniającym się społeczeństwem. Program studiów tego kierunku uwzględnia aktualną wiedzę teoretyczną oraz kładzie nacisk na praktyczny wymiar nauczania. Partnerami kierunku zostały firmy, które wyznaczają współczesne trendy w branży m.in. Prowly, GONG, Hilti czy Mediafeed.pl – mówi Adam Maliszewski, menedżer kierunku marketing i sprzedaż w Wyższej Szkole Bankowej.

Zainteresowani studiami licencjackimi lub inżynierskimi oprócz marketingu i sprzedaży mają do wyboru również inne kierunki, jak: administracja publiczna, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość, informatyka, inżynieria zarządzania, język angielski w biznesie, logistyka, pedagogika, prawo w biznesie, psychologia w biznesie, turystyka i rekreacja oraz zarządzanie.

Bankowa od października planuje uruchomić również studia I stopnia w całości w języku angielskim. Dotyczy to kierunków inżynierskich, czyli informatyki i logistyki.

Dla najzdolniejszych maturzystów uczelnia przygotowała program Very Important Student (VIS). Dzięki niemu uczniowie mają szansę na bezpłatną naukę na studiach stacjonarnych, które odbywają się 3 dni w tygodniu – od wtorku do czwartku, lub studiach niestacjonarnych – w trybie weekendowym.


Absolwenci wszystkich uczelni z tytułem licencjata lub inżyniera w Wyższej Szkole Bankowej mogą kontynuować naukę na studiach magisterskich. Oprócz tradycyjnej, dwuletniej ścieżki kształcenia, uczelnia umożliwia połączenie studiów II stopnia z podyplomowymi i uzyskania dwóch dyplomów jednocześnie. Dodatkowo kandydaci mają wybór studiów magisterskich w formule on-line. – Studia II stopnia online to propozycja dla osób, które mieszkają z dala od uczelni, pracują za granicą, albo po prostu sytuacja rodzinna nie pozwala im na regularne pojawianie się na zajęciach. Dzięki wykładom wideo i ćwiczeniom rozwiązywanych przez internet studenci uczą się o dowolnej porze, z dowolnego miejsca na świecie – mówi dr Krzysztof Koj, dziekan Wyższej Szkoły Bankowej.
Studia II stopnia online 100% - ZOBACZ

Studia II stopnia online 100% - ZOBACZ

Od nowego roku akademickiego absolwenci studiów I stopnia kierunku pedagogika będą mieli możliwość kontynuowania nauki w Bankowej także na studiach magisterskich. Po ukończeniu studiów uzyskają uprawnienia do prowadzenia zajęć nie tylko w przedszkolach i szkołach podstawowych, co zapewnia im dyplom licencjata, ale w szkołach na wszystkich poziomach  nauczania.

Dla osób z tytułem inżyniera WSB przygotowała studia trzysemestralne. – Jest  to wyjątkowa ścieżka kształcenia, która pozwala absolwentom studiów  inżynierskich, zdobyć tytuł magistra. Tak dostosowaliśmy program kształcenia, aby studia trwały tylko trzy semestry, czyli krócej niż studia II stopnia w tradycyjnej, dwuletniej formule – mówi Dziekan dr Krzysztof Koj.
Absolwenci, którzy ukończyli studia licencjackie lub magisterskie i chcą dalej się kształcić, mogą skorzystać z oferty studiów podyplomowych. Uczelnia prowadzi rekrutację na 90 kierunków, w tym 17 nowych, m.in. coaching systemów i relacji, doradztwo zawodowe, marketing i PR nieruchomości, Startup Academy. Dodatkowo uczelnia stworzyła ofertę o nazwie „biznes premium”, dedykowaną menedżerom średniego i wyższego szczebla, którzy chcą skutecznie działać w biznesie oraz efektywnie zarządzać ludźmi i firmą. Wśród kierunków znajdą oni m.in. Innovative Leadership – przywództwo w nowoczesnych organizacjach, profesjonalny coach oraz lean six sigma manager.

Na studia w Wyższej Szkole Bankowej można zapisać się przez internet na stronie www.wsb.pl/chorzow lub osobiście w Biurze Rekrutacji. Doradcy są dostępni dla przyszłych studentów od poniedziałku do soboty zarówno w Chorzowie, na ul. Sportowej 29, jak i w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7.

Każda osoba, która wybierze naukę w Bankowej, skorzysta z okresowych zniżek w czesnym i opłacie wpisowej.
Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_chorzow_katowice_foto_3_poziom.jpg

grafika | 3,93 MB

Pobierz
wsb_chorzow_katowice_foto_1_poziom.jpg

grafika | 4,72 MB

Pobierz
wsb_chorzow_katowice_foto_2_poziom.jpg

grafika | 2,7 MB

Pobierz
wsb_chorzow_katowice_foto_4_poziom.jpg

grafika | 6,17 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.