Program Firma w Wyższej Szkole Bankowej
Kopiuj tekst

Program Firma w Wyższej Szkole Bankowej

Firmy, które wiedzą, że inwestycja w rozwój pracowników szybko się zwraca i procentuje, mogą liczyć na pakiet korzyści oferowany przez Wyższą Szkołę Bankową.

W ramach Programu Firma proponujemy szeroki zakres usług edukacyjnych, dostępnych praktycznie w całej Polsce. Przede wszystkim, jako uczelnia wyższa zapraszamy na studia licencjackie, magisterskie i inżynierskie, studia podyplomowe i menedżerski program studiów biznesowych MBA.  

Firmom, które zastanawiają się jakiego typu szkolenia chciałyby zaproponować swoim pracownikom, proponujemy specjalistyczne badanie potrzeb szkoleniowych zatrudnionych kadr, którego wynikiem będzie zaproponowanie konkretnych szkoleń. 

Program Firma został stworzony dla przedsiębiorstw, które dbają o rozwój swoich pracowników. Inwestycja w profesjonalną i dobrze wykształconą kadrę to zysk dla całego przedsiębiorstwa oraz silny bodziec motywacyjny dla pracowników. Firmy, które wiedzą, że inwestycja w kapitał ludzki szybko się zwraca i procentuje, mogą liczyć na upusty cenowe oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową. W ramach programu pracodawcy uzyskują nie tylko korzyści finansowe, ale również rozwojowe i wizerunkowe dla swojego przedsiębiorstwa.

Agnieszka Sochanik, Regionalny kierownik sprzedaży

Przedsiębiorcy mogą także liczyć na studia dedykowane, których forma, zakres programowy i kwalifikacje kadry wykładowców dostosowane będą do potrzeb rozwojowych danego działu, czy wskazanej grupy pracowników. W ramach Programu Firma pracodawcy mają realną możliwość współtworzenia zakresu praktycznego studiów i szkoleń.

Współpraca z Wyższą Szkołą Bankową to dla firmy nie tylko korzyści rozwojowe, ale także wizerunkowe. Zapraszamy do współorganizowania z nami wykładów, seminariów i konferencji związanych z tematyką branży, w której działa firma. Dajemy również możliwość objęcia patronatem biznesowym kierunków i specjalności studiów, realizowanych na naszej uczelni.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o szczegółach Programu Firma w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.