Sprzedaż w startupie

Spotkanie Startup Poland Camp Wrocław #2 już 28.06.2018 r.

Sprzedaż w startupie

Doświadczeni przedsiębiorcy już 28 czerwca opowiedzą, jak zorganizować procesy sprzedażowe w firmie i z wykorzystaniem internetu skalować zasięg sprzedaży na rynek globalny. Spotkanie Startup Poland Camp będzie okazją do poznania i uczenia się od praktyków biznesu.

Startup Poland Camp to seria otwartych, bezpłatnych spotkań organizowanych w całej Polsce. Spotkania pomagają startupowcom i ludziom chcącym nimi zostać poznać lokalne środowisko startupowe oraz zgłębić swoją wiedzę z zakresu prowadzenia firmy, tworzenia i komercjalizacji nowych, innowacyjnych rozwiązań, produktów lub usług. Organizatorem spotkań jest fundacja Startup Poland, która stawia sobie za cel ożywienie i integrację lokalnych społeczności startupowych.  

Partnerem serii wydarzeń jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Tematyka spotkań jest zależna od miasta, we Wrocławiu na pierwszym spotkaniu zaczęliśmy od podstaw omawiając pierwsze kroki w startupie. Drugie spotkanie obejmuje już temat sprzedaży oraz skalowania jej na zasięg globalny. Prelegenci, którzy występują na spotkaniach to praktycy, dzielą się swoim konkretnym doświadczeniem

mówi Lukasz Solarski, ambasador Starup Poland Camp.

Najbliższe spotkanie Startup Poland Camp Wrocław #2 poświęcone będzie sprzedaży, odbędzie się w czwartek 28 czerwca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, która jest partnerem wydarzenia wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, IT Corner oraz Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.
startup poland.jpg

Cieszymy się, że na naszej uczelni odbywają się tak ciekawe spotkania. Społeczność przedsiębiorców technologicznych jest nam bliska z uwagi na prowadzony przez WSB we Wrocławiu kierunek studiów Informatyka oraz funkcjonującą przy nim Radę Biznesu, do której należą największe działające na Dolnym Śląsku firmy branży IT. Nie tylko kształcimy młodych adeptów informatyki, ale pomagamy też rozwijać się osobom już pracującym w IT. Na naszych studiach podyplomowych o profilach informatycznych wykładowcami się praktycy, specjaliści branżowi, z których wiedzy i doświadczeń czerpią słuchacze. Spotkania takie, jak Startup Poland Camp są kolejną możliwością do poszerzenia wiedzy oraz tak istotnego w biznesie networkingu

mówi Sebastian Sobczyk, menedżer kierunku informatyka w WSB we Wrocławiu.

AGENDAStartup Poland Camp Wrocław #2 - Twoja pierwsza sprzedaż w startupie

17:40-18:00 - Rejestracja
18:00-18:05 - Rozpoczęcie | Łukasz Solarski - Startup Poland
18:05-18:50 - "Jak dopasować model e-biznesu w na rynek Polski i międzynarodowy?" | Piotr Marcin Motyl - Biznes Ponad Granicami - Rozwiązania dla zdalnego e-biznesu
18:50-19:10 - "Jak zbudowałem biznes tam, gdzie chcę?" | Tomasz Maciejewski - Tam Gdzie Chcę Tomek Maciejewski
19:10-19:30 - "Boisz się swojej pierwszej sprzedaży?" | Bartosz Langa - BalanGO
19:30-19:50 - "Sprzedaż do Twojej społeczności" | Rafał Tańczak - Clarizzo
19:50-20:10 - ''Jak pozyskać środki na mój projekt? Oferta programowa NCBR: Fundusze Bridge Alfa'' | Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
20:10-20:30 - Networking

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, którzy chcą wyskalować swoją sprzedaż z użyciem internetu, również sprzedaż produktów tradycyjnych. Jednym z prelegentów jest znany w wielu kręgach Piotr Motyl, który ma wieloletnie doświadczenie w skalowaniu sprzedaży na rynkach międzynarodowych, kolejni prelegenci są równie doświadczeni i zgodni z tematem przewodnim spotkania

mówi Lukasz Solarski, ambasador Startup Poland Camp.

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, budynek A, sala 110 (aula).

Więcej informacji:
https://startup-poland-camp.evenea.pl
http://startuppolandcamp.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

spc_langa.jpg

grafika | 1,46 MB

Pobierz
spc_solarski.jpg

grafika | 1,1 MB

Pobierz
spc_maciejewski.jpg

grafika | 1,45 MB

Pobierz
spc_tańczak.jpg

grafika | 1,16 MB

Pobierz
spc_motyl.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz
startup poland.jpg

grafika | 65,1 KB

Pobierz
spc_konopacki.jpg

grafika | 959 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Od pedagogiki przez zarządzanie po IT – rusza cykl bezpłatnych warsztatów

Już we wrześniu odbędą się warsztaty Progress Days. To cztery dni spotkań z praktykami, którzy podzielą się unikalną wiedzą i doświadczeniem. Każdy dzień poświęcony został innemu obszarowi od HR-u przez IT, biznes po pedagogikę i edukację. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Spotkanie biznesowe dla obywateli Ukrainy

Jak założyć firmę w Polsce, czy potrzebne jest obywatelstwo i jakie pomysły biznesowe mają szansę powodzenia na polskim rynku? Odpowiedzi otrzymają uczestnicy spotkania Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców, które odbędzie się 7 sierpnia br. Wydarzenie prowadzone będzie w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim. Wstęp wolny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.