Konferencja naukowa o bezpieczeństwie informacji
Kopiuj tekst

Konferencja naukowa o bezpieczeństwie informacji

Izba Administracji Skarbowej w Opolu i Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu organizują dwudniową konferencję „Bezpieczeństwo informacji z uwzględnieniem RODO w jednostkach sektora finansów publicznych”.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2018 r. w Auli Wydziału Ekonomicznego Wyższej Szkoły Bankowej przy ulicy Kośnego 72 w Opolu. Wydarzenie jest objęte patronatem Krajowej Administracji Skarbowej oraz Wojewody Opolskiego.

Celem konferencji jest przedstawienie uczestnikom rozwiązań z zakresu prawnego wdrożenia Rozporządzenia RODO, a także konkretnych rozwiązań minimalizujących zagrożeniaw zakresie bezpieczeństwa informacji.

Wydarzenie będzie okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi jednostkami administracji publicznej na temat norm i standardów w ochronie danych osobowych i szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji.

W konferencji swój udział zapowiedzieli między innymi eksperci z Ministerstwa Finansów, izb administracji skarbowej z całego kraju, jednostek samorządu terytorialnego, służb mundurowych oraz innych jednostek sektora finansów publicznych województwa opolskiego.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Opolu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.