Zbuduj swoją markę osobistą - warsztaty w WSB w Opolu
Zbuduj swoją markę osobistą - warsztaty w WSB w Opolu

Zbuduj swoją markę osobistą - warsztaty w WSB w Opolu

Opublikowany

Już 23 czerwca w WSB w Opolu spotkają się osoby zainteresowane rozwojem swoich kompetencji i umiejętności zawodowych – kolejna edycja warsztatów "Zbuduj swoją markę osobistą" przed nami.

Kolejna edycja warsztatów dla profesjonalistów „Zbuduj swoją markę osobistą” to aż 8 warsztatów z obszaru biznesu, HR i komunikacji, finansów i bezpieczeństwa oraz pedagogiki. Warsztaty poprowadzą eksperci i wykładowcy studiów podyplomowych WSB, będzie to więc dobra okazja by porozmawiać z nimi również o ofercie studiów, których podjęcie Państwo rozważają. Program warsztatów przewiduje również czas na networking – w biznesie jest ważne, by wymieniać się doświadczeniami z osobami ze swojej i innych branż.

Warsztaty będą realizowane w ramach ścieżki biznesowej, finanse i bezpieczeństwo, komunikacja i HR oraz pedagogika. Ścieżka biznes to warsztaty dla osób, które chcą lepiej poznać strategię tworzenia marki swojej firmy i dowiedzieć się, czy faktycznie najlepiej uczyć się na własnych błędach. Ścieżka finanse i bezpieczeństwo to blok poświęcony kwestiom bezpieczeństwa danych i analizy bezpieczeństwa firmy w zakresie finansów. Na warsztatach ze ścieżki komunikacja i HR dowiecie się dlaczego mediacje mogą być sposobem na trudnego klienta oraz jakie są najnowsze trendy w HR. Zaś ścieżka pedagogika to blok poświęcony nowatorskim metodom pomocy w niestandardowych warunkach, jak również radzeniu sobie z wyzwaniami logistyki we współczesnym świecie.

Warsztaty organizowane są w ramach Forum Praktyki Gospodarczej - są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Forum Praktyki Gospodarczej to cykl bezpłatnych spotkań i warsztatów organizowanych przez Grupę Wyższych Szkół Bankowych prowadzonych w 9 miastach Polski i mających na celu umożliwieniu wszystkim chętnym podniesienie swoich kwalifikacji, zdobycie nowych umiejętności, poznanie nowych rozwiązań w swojej branży, a przede wszystkim nawiązania sieci kontaktów pomocnych w życiu osobistym i zawodowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.