Kierunkowskaz maturzysty - wybierz swój życiowy kierunek

Kierunkowskaz maturzysty - wybierz swój życiowy kierunek

Published

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza tegorocznych maturzystów na inspirujące wykłady kierunkowe

Kierunkowskaz maturzysty to cykl wykładów otwartych  skierowanych do uczniów ostatnich klas szkól średnich, w trakcie których wykładowcy WSB oraz pasjonaci danej branży, podzielą się swoją wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa, pedagogiki, psychologii, prawa, turystyki, przedsiębiorczości, logistyki oraz zarządzania. Wykłady w uczelni wyższej mogą stać się inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej,a  także rozwoju osobistego. Tematyka spotkań została przygotowana w taki sposób, aby pomóc młodzieży, stojącej przed wyborem kolejnego etapu edukacji, w odnalezieniu właściwej drogi, dzięki inspirującym wykładom prowadzonym przez praktyków.

Kierunkowskaz maturzysty | Gdańsk - WSB.pl

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

940x788_quo.jpg

image | 796 KB

Download
Related Stories
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

ago

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

ago

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

ago

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

ago

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.