Kierunkowskaz maturzysty - wybierz swój życiowy kierunek

Kierunkowskaz maturzysty - wybierz swój życiowy kierunek

Published

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza tegorocznych maturzystów na inspirujące wykłady kierunkowe

Kierunkowskaz maturzysty to cykl wykładów otwartych  skierowanych do uczniów ostatnich klas szkól średnich, w trakcie których wykładowcy WSB oraz pasjonaci danej branży, podzielą się swoją wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa, pedagogiki, psychologii, prawa, turystyki, przedsiębiorczości, logistyki oraz zarządzania. Wykłady w uczelni wyższej mogą stać się inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej,a  także rozwoju osobistego. Tematyka spotkań została przygotowana w taki sposób, aby pomóc młodzieży, stojącej przed wyborem kolejnego etapu edukacji, w odnalezieniu właściwej drogi, dzięki inspirującym wykładom prowadzonym przez praktyków.

Kierunkowskaz maturzysty | Gdańsk - WSB.pl

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

940x788_quo.jpg

image | 796 KB

Download
Related Stories
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

ago

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

ago

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

ago

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

ago

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Pierwsze w Polsce laboratorium SAP Next-Gen

Wrocławski sektor IT ma szansę znacząco wyróżnić się w skali kraju i Europy Środkowej. W marcu na jednej z wrocławskich uczelni jako pierwsze w Polsce zostanie uruchomione laboratorium SAP Next-Gen. Dzięki temu możliwe będzie kształcenie stale poszukiwanych na rynku pracy specjalistów SAP, a przedsiębiorcy będą mogli realizować innowacyjne, dedykowane dla swoich potrzeb rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami.