Linux Day już 27 czerwca
Linux Day już 27 czerwca

Linux Day już 27 czerwca

Opublikowany

We Wrocławiu rusza nowy cykl spotkań o tematyce informatycznej – Linux Days. Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy fani i użytkownicy rozwiązań typu Open Source. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Open Source to ruch, którego celem jest tworzenie i rozwijanie oprogramowania otwartego dla wszystkich użytkowników. Rozwiązania typu Open Source są ogólnodostępne, legalne a przy tym bezpłatne do uruchamiania, rozpowszechniania i modyfikacji. Jednym z nich jest system operacyjny Linux, którego kod źródłowy może być dowolnie dostosowywany do potrzeb prywatnych i biznesowych użytkowników.

Linux Days adresowane jest do osób, które aktywnie korzystają z systemu Linux oraz innych rozwiązań typu Open Source. Spotkania będą odbywały się co miesiąc, organizatorem cyklu jest Centrum OpenSource w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Program:
  • 17:00-17:15 Przywitanie i wprowadzenie do idei Linux Days | Bartłomiej Noculak, Centrum OpenSource
  • 17:15-18:15 Automatyczne skalowanie w openstack – demonstracja możliwości i praktyczne zastosowanie openstack’a jako dynamicznej platformy IAAS | Rafał Szmigiel, Specialist Solution Architect - OpenStack w Red Hat
  • 18:15-19:15 Kontenery – z Huawei to nie takie trudne. Postawienie i konfiguracja dockera | Artur Pająk, Executive Product Manager w Huawei Polska
  • 19:15 Sesja pytań i odpowiedzi

Zapisy

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31 we Wrocławiu, w sali 116 w budynku A.

Wstęp jest wolny, zapisy odbywają się przez formularz elektroniczny:
www.wsb.pl/wroclaw/linux-days-27-czerwca-2017

Przebieg spotkania zostanie zarejestrowany i opublikowany na You Tube na kanale Centrum OpenSource:
www.youtube.com/channel/UCZ-1xsCRCqoKxnSg4EqXolQ

Więcej informacji na temat Linux Days znajduje się na stronie: www.linuxdays.pl.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Ruszamy z nowym cyklem spotkań o tematyce #IT! Zapraszamy na #LinuxDays, czyli otwarte spotkanie dla fanów rozwiązań typu #opensource. Partnerem cyklu jest Centrum OpenSource 🚀 Przyjdźcie 27 czerwca na #Linux Days, by zasięgnąć wiedzy od specjalistów z Red Hat Polska i Huawei Mobile 💪 ☑ Termin: 27.06, wtorek ☑ Godziny: 17:00-20:30 ☑ Program, zapisy: https://goo.gl/mKS4GR

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Linux Days_logo.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia na kierunku Inżynieria zarządzania - czym różnią się od innych?

temu

Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
Konferencja Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju

temu

Konferencja „Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju” odbędzie się 20 września br. we Wrocławiu. Jej celem jest przybliżenie zmian w systemie zabezpieczenia emerytalnego oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o lokalny i długoterminowy kapitał prywatny. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

temu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

temu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.