Linux Day już 27 czerwca
Linux Day już 27 czerwca

Linux Day już 27 czerwca

Opublikowany

We Wrocławiu rusza nowy cykl spotkań o tematyce informatycznej – Linux Days. Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy fani i użytkownicy rozwiązań typu Open Source. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Open Source to ruch, którego celem jest tworzenie i rozwijanie oprogramowania otwartego dla wszystkich użytkowników. Rozwiązania typu Open Source są ogólnodostępne, legalne a przy tym bezpłatne do uruchamiania, rozpowszechniania i modyfikacji. Jednym z nich jest system operacyjny Linux, którego kod źródłowy może być dowolnie dostosowywany do potrzeb prywatnych i biznesowych użytkowników.

Linux Days adresowane jest do osób, które aktywnie korzystają z systemu Linux oraz innych rozwiązań typu Open Source. Spotkania będą odbywały się co miesiąc, organizatorem cyklu jest Centrum OpenSource w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Program:
  • 17:00-17:15 Przywitanie i wprowadzenie do idei Linux Days | Bartłomiej Noculak, Centrum OpenSource
  • 17:15-18:15 Automatyczne skalowanie w openstack – demonstracja możliwości i praktyczne zastosowanie openstack’a jako dynamicznej platformy IAAS | Rafał Szmigiel, Specialist Solution Architect - OpenStack w Red Hat
  • 18:15-19:15 Kontenery – z Huawei to nie takie trudne. Postawienie i konfiguracja dockera | Artur Pająk, Executive Product Manager w Huawei Polska
  • 19:15 Sesja pytań i odpowiedzi

Zapisy

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31 we Wrocławiu, w sali 116 w budynku A.

Wstęp jest wolny, zapisy odbywają się przez formularz elektroniczny:
www.wsb.pl/wroclaw/linux-days-27-czerwca-2017

Przebieg spotkania zostanie zarejestrowany i opublikowany na You Tube na kanale Centrum OpenSource:
www.youtube.com/channel/UCZ-1xsCRCqoKxnSg4EqXolQ

Więcej informacji na temat Linux Days znajduje się na stronie: www.linuxdays.pl.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Ruszamy z nowym cyklem spotkań o tematyce #IT! Zapraszamy na #LinuxDays, czyli otwarte spotkanie dla fanów rozwiązań typu #opensource. Partnerem cyklu jest Centrum OpenSource 🚀 Przyjdźcie 27 czerwca na #Linux Days, by zasięgnąć wiedzy od specjalistów z Red Hat Polska i Huawei Mobile 💪 ☑ Termin: 27.06, wtorek ☑ Godziny: 17:00-20:30 ☑ Program, zapisy: https://goo.gl/mKS4GR

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Linux Days_logo.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Powietrzne akrobacje i koncert Raz Dwa Trzy na 20 lecie WSB we Wrocławiu

temu

Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Wykład otwarty pt. Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii

temu

Zapraszamy na wykład otwarty pt. „Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii”, który poprowadzi gość specjalny zaproszony przez Koło Naukowe Prawa w WSB we Wrocławiu – psycholog i adwokat Agnieszka Szmigielska.
MBA Day we Wrocławiu

temu

Już 20 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów MBA. Gościem wydarzenia, który wygłosie prelekcję pt. "Lider - strateg - negocjator" będzie ekonomista dr Krzysztof Koj. Zapraszamy na MBA Day!
Bądź świadomy i odpowiedzialny, bądź fair trade

temu

Świat zmienia się coraz szybciej, ale czy na pewno o taki rozwój świata nam chodzi? Skala ubóstwa i nierówności na świecie rośnie a sukces, który stał się domeną dobrego życia, nierzadko osiągany jest kosztem wykorzystywania ludzi w biednych częściach globu. Na ten problem warto zwrócić uwagę szczególnie 12 maja, kiedy obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu.

Zapraszamy na Business&Tutors Day

Już 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin. Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.