Szybkie rekrutacje na targach pracy

Szybkie rekrutacje na targach pracy

Opublikowany

Studia to czas, gdy wielu młodych ludzi łączy naukę ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych i zaczyna planować przyszłą karierę. Aby znaleźć atrakcyjną pracę trzeba śledzić rynek, rozglądać się za ofertami i szybko reagować. Okazją do tego będą XV Targi Pracy – Szybkie rekrutacje, które już 12 grudnia odbędą się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Tegoroczna, już 15. edycja akademickich Targów Pracy organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu poświęcona została tzw. szybkim rekrutacjom. Na targach wystawi się 20 firm działających w branżach m.in.: logistycznej, informatycznej, turystycznej, finansowej i bankowej oraz doradczej. Przedsiębiorstwa znają specyfikę uczelni oraz profil studentów, pod kątem których zostaną przygotowane oferty pracy, praktyk, staży.

– Młodzi ludzie już podczas targów będą mogli wziąć udział w tzw. szybkich rekrutacjach, czyli odbyć pierwszą rozmowę rekrutacyjną i zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy. To doskonała okazja do rozpoczęcia aktywnego poszukiwania pracy a nawet znalezienia jej już podczas targów. Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy nie tylko studentów, ale też naszych absolwentów i wszystkie osoby, które szukają pracy bądź zmiany zawodowej. Warto zabrać ze sobą CV, może się przydać do rekrutacji lub konsultacji z doradcami ds. kariery

wyjaśnia Agnieszka Pijaczyńska, Dyrektor Biura Karier w WSB we Wrocławiu.

Patronat nad wydarzeniem objęła Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz portal pośrednictwa pracy Praca.pl. Patronat honorowy objął Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu - prof. zw. dr hab. Stefan Forlicz.
Lista wystawców:
- Gigaset Communications Polska Sp. z o. o.
- Travelplanet.pl
- Credit Suisse
- HICRON Sp. z o.o.
- Solutions 30 (Telima Poland sp. z o.o.)
- PGB Human Resources Sp. z o.o.
- Parker Hannifin ESSC Sp. z o.o.
- IMPULS-LEASING Polska Sp. z o. o.
- Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia Anna Płoska
- Camp Leaders Poland
- Santander Consumer Bank S.A
- GEFCO POLSKA SP. Z O.O.
- IBM CIC Wrocław & Katowice
- HEGELMANN TRANSPORTE SPÓŁKA Z O.O.
- Impel Business Solutions Sp. z o.o.
- Olesiński i Wspólnicy Sp.k.
- PKO Bank Polski S.A.
- Fresenius Medical Care SSC Sp. z o.o.
- IT Kontrakt
- HICRON Sp. z o.o.
- Real Logistics


Konsultacje z doradcami

Targi odbędą się w trzech specjalnie przygotowanych strefach – wystawienniczej, konsultacyjnej oraz  Strefie Aktywności Studenckiej, w której będą prezentować się koła naukowe działające na uczelni. W strefie konsultacji na uczestników targów czekać będą doradcy zawodowi, ds. przedsiębiorczości oraz specjaliści pomagający planować karierę lub założyć własną firmę. Każdy, kto przyjdzie na targi ze swoim CV będzie mógł skorzystać z ich rekomendacji i poradzić się w kwestiach rozwoju zawodowego.

Konsultacje poprowadzą doradcy z:
- Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu,
- Sieci EURES (EURopean Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia),
- Fundacji Ukraina,
- Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Biura Karier WSB we Wrocławiu.

XV Targi Pracy – Szybkie rekrutacje odbędą się we wtorek 12 grudnia w godz. 9:30-14:00 w budynku A w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31. Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne.

Dodatkowe informacje:
http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studiuj-i-pracuj/targi-pracy

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Szukasz pracy? Chcesz skonsultować swoje CV? Jesteś gotowy wziąć udział w rekrutacji? Przyjdź na XV Targi Pracy pod hasłem „Szybkie rekrutacje”, które odbędą się 12 grudnia 2017 r. (wtorek) w godzinach 9:30-14:00 w budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31 we Wrocławiu. Podczas targów czekać na Ciebie będą: ➡ stoiska 20 firm prowadzących aktualnie rekrutacje, ➡ tzw. „szybkie rekrutacje”, ➡ warsztaty rekrutacyjne, ➡ punkty konsultacyjne prowadzone przez ekspertów i doradców z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu, Sieci EURES (EURopeanEmploymentServices – Europejskie Służby Zatrudnienia) EURES, Fundacja Ukraina, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy WSB we Wrocławiu oraz Biuro Karier WSB we Wrocławiu, ➡ prezentacje kół naukowych i organizacji studenckich w Strefie Aktywności Studenckiej. Wystawcy: ➡ Solutions30 Poland (Telima Poland sp. z o.o.) ➡ Credit Suisse Credit Suisse ➡ PGB Human Resources Sp. z o.o. ➡ Parker Hannifin ESSC Sp. z o.o. ➡ IMPULS-LEASING Polska Sp. z o. o. ➡ Travelplanet.pl ➡ Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia ➡ Camp Leaders Poland Camp & Resort Leaders Poland - studenckie wakacje w USA ➡ Santander Consumer Bank S.A ➡ GEFCO POLSKA SP. Z O.O. ➡ IBM CIC Wrocław & Katowice IBM Polska ➡ HEGELMANN TRANSPORTE SPÓŁKA Z O.O. Hegelmann Transporte Sp z o.o. ➡ Impel Business Solutions Sp. z o.o. ➡ Olesiński & Wspólnicy ➡ PKO Bank Polski S.A. ➡ Fresenius Medical Care SSC Sp. z o.o. ➡ Gigaset Communications Polska Sp. z o. o. Gigaset ➡ IT KONTRAKT ➡ HICRON Sp. z o.o. Hicron ➡ Real Logistics Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu - prof. zw. dr hab. Stefan Forlicz. Patroni wydarzenia ➡ Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy ➡ portal Praca.pl Dodatkowe informacje: https://goo.gl/QwJnSq Nie czekaj, chwyć szansę i przyjdź na targi! Weź ze sobą CV aby je skonsultować lub od razu wziąć udział w szybkiej rekrutacji. Śledź nasze wydarzenie, będziemy informować o planowanych warsztatach i rekrutacjach. Wstęp na targi jest otwarty, zapraszamy!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Szybkie rekrutacje na targach pracy _plakat_01.12.2017.png

grafika | 8,73 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia na kierunku Inżynieria zarządzania - czym różnią się od innych?

temu

Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
Konferencja Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju

temu

Konferencja „Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju” odbędzie się 20 września br. we Wrocławiu. Jej celem jest przybliżenie zmian w systemie zabezpieczenia emerytalnego oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o lokalny i długoterminowy kapitał prywatny. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

temu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

temu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.