Bezpłatny kurs języka polskiego w WSB w Opolu

Bezpłatny kurs języka polskiego w WSB w Opolu

Opublikowany

Wszyscy zainteresowani nauką języka polskiego od podstaw mają szansę wzięcia udziału w bezpłatnym kursie językowym organizowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Opolu.

W środę 27 listopada w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu rozpoczną się zajęcia z języka polskiego dla osób, które rozwijają swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym. Z tego tytułu do skorzystania z kursu zachęcamy zwłaszcza osoby, które przyjechały z zagranicy i od niedawna mieszkają w Opolu!

Planujemy, że kurs potrwa cały rok akademicki - słuchacze będą się spotykać raz w tygodniu, na 90minutowe lekcje w godzinach popołudniowych - aż do 27 czerwca 2018 r.  Zajęcia w ramach kursu będą realizowane w Auli Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu.

Kurs języka polskiego w WSB w Opolu jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.  Zapraszamy! W kwestii zapisów i pytań o kurs - prosimy o kontakt z dr Oleną Vlasenko; wszystkie szczegóły na stronie wsb.pl/opole

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.