progressDay nie czekaj, działaj vol.3!

progressDay nie czekaj, działaj vol.3!

Opublikowany

Ruszyły zapisy na trzecią edycję konferencji

Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i interesujesz się najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu to spotkanie jest dla Ciebie! Konferencja progressDay, zgodnie z jej nazwą, ma umożliwić uczestnikom zrobienie postępu, kolejnego kroku w rozwoju w wybranej dziedzinie. Eksperci z obszaru sprzedaży, marketingu, social media, brandingu, content marketingu i komunikacji, przekażą słuchaczom najnowszą wiedzę i często nowatorskie rozwiązania z dziedzin, w których się specjalizują. Koszt udziału w konferencji to 69 zł.

progressDay nie czekaj, działaj! vol.3 | Gdańsk - WSB.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Gdyni zaprasza na trzecią edycję wyjątkowej konferencji: progressDay nie czekaj, działaj! vol.3 , która odbędzie sie 20 maja w Multikinie w Gdańsku. Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i interesujesz się najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu to spotkanie jest dla Ciebie!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

program_a4_progress.pdf

pdf | 210 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Międzynarodowa akredytacja IACBE dla WSB w Gdańsku 

Potwierdzenie jakości kształcenia