progressDay nie czekaj, działaj vol.3!

progressDay nie czekaj, działaj vol.3!

Opublikowany

Ruszyły zapisy na trzecią edycję konferencji

Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i interesujesz się najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu to spotkanie jest dla Ciebie! Konferencja progressDay, zgodnie z jej nazwą, ma umożliwić uczestnikom zrobienie postępu, kolejnego kroku w rozwoju w wybranej dziedzinie. Eksperci z obszaru sprzedaży, marketingu, social media, brandingu, content marketingu i komunikacji, przekażą słuchaczom najnowszą wiedzę i często nowatorskie rozwiązania z dziedzin, w których się specjalizują. Koszt udziału w konferencji to 69 zł.

progressDay nie czekaj, działaj! vol.3 | Gdańsk - WSB.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Gdyni zaprasza na trzecią edycję wyjątkowej konferencji: progressDay nie czekaj, działaj! vol.3 , która odbędzie sie 20 maja w Multikinie w Gdańsku. Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i interesujesz się najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu to spotkanie jest dla Ciebie!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

program_a4_progress.pdf

pdf | 210 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

temu

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

temu

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.