Zapisz się na studia zimą i wybierz studia na wiosnę!

temu

Nowy rok to bardzo często okazja do planowania i określania celów. Jedną z decyzji, która wiąże się ze zmianą w karierze osobistej i zawodowej może być podjęcie studiów. Dlaczego warto podjąć ją właśnie teraz i jak wybrać kierunek rozwoju zgodnie z własnymi predyspozycjami?
Najchętniej wybierane uczelnie w Polsce. Bankowa nr 1 w regionie. 

temu

MNiSW opublikowało raport dotyczący wyników rekrutacji na studia wyższe w roku akademickim 2016/2017. Wyższa Szkoła Bankowa jest jedyną uczelnią z regionu ujętą w zestawieniu. 
Konferencja "Hr w biznesie" - trendy już znamy, czas na rozwiązania!

temu

Kim jest współczesny HR-owiec? W jaki sposób łączyć oczekiwania pracodawców i osób poszukujących pracy? Jakie narzędzia wykorzystać do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi? Na te i inne pytania będą odpowiadać uczestnicy i prelegenci konferencji "HR w Biznesie", która odbędzie się 29 listopada w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.
I Rajd Rowerowy WSB z okazji 10 lecia Uczelni

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy rozpoczyna 10 rok działalności. Z tej okazji zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu.
1
2
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.