Wielkie Święto Absolwentów, czyli na Galę Akademicką już czas.
Wielkie Święto Absolwentów, czyli na Galę Akademicką już czas.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wielkie Święto Absolwentów, czyli na Galę Akademicką już czas.

Już w najbliższą sobotę 17 listopada br. w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Ponadto po raz pierwszy zostaną wręczone promocje doktorskie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Okres studiów to wspaniały czas, nauki, rozwijania swoich umiejętności, poznawania interesujących ludzi. To czas kształtowania swojej kariery zawodowej i pogłębiania pasji. Jestem dumnym absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Cieszę się, że wybrałem tą, a nie inną Uczelnię. Dzięki niej nie tylko pogłębiłem swoją wiedzę, ale i nauczyłem się wielu praktycznych umiejętności przydatnych w mojej pracy. Jestem pewny jednego, to był dobry wybór! Dowodem na to jest fakt, iż postanowiłem kontynuować swoją edukację na studiach II stopnia.

mówi Szymon Formela - absolwent studiów I stopnia Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Tegoroczna Gala Akademicka jest wyjątkowa pod wieloma względami. Ma ona miejsce w jubileuszowym roku 20 lecia Uczelni, po raz pierwszy zostaną na niej wręczone promocje doktorskie. Tegoroczni absolwenci spędzą ten dzień w gronie kolegów, koleżanek, pracowników uczelni i najbliższej rodziny. 

"Gala Akademicka to wielkie święto absolwentów, to moment zakończenia kilkuletniej nauki i szansa na rozwój zawodowy. Absolwenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku są bardzo dobrze przygotowani do objęcia ważnych stanowisk w przedsiębiorstwach i różnego rodzaju instytucjach. Jedną z przyczyn solidnego przygotowania naszych absolwentów jest niewątpliwie program studiów, który powstaje przy współpracy z środowiskiem biznesowym oraz oferta kształcenia, która stale jest aktualizowana pod kątem nowych trendów i potrzeb pracodawców. W tym roku mury naszej Uczelni opuszcza około 2000 absolwentów. Życzę im samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym." - mówi prof. dr hab. Marcin Kalinowski, dziekan Wydziału Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

IMG_1273.jpg

Organizacja tej wspaniałej uroczystości jaką jest Gala Akademicka staje się dla nas, coraz większym wyzwaniem. Ze względu na rosnącą liczbę absolwentów. W poprzednim roku akademickim mury naszej Uczelni opuściło niemalże 2000 absolwentów, dlatego od jakiegoś czasu poszukujemy na terenie Trójmiasta wielkich sal, aby wszystkich pomieścić.  Do niedawna mała uczelniana uroczystość stała się imprezą masową na dużą skalę. 

mówi Mirka Siergiej Rzecznik Prasowy Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Tradycją każdej Gali Akademickiej jest występ znanego kabaretu. Na pierwszych galach przedstawienia przygotowywali i wystawiali pracownicy Uczelni wraz z studentami. Z czasem rola ta została przekazana profesjonalistą. W tym roku wystąpi kabaret Hrabi, który to był pierwszym zawodowym kabaretem zaproszonym na uroczyste wręczenie dyplomów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Jeszcze za czasów kabaretu Potem.  Z okazji Jubileuszu Uczelni wystąpi ponownie w nowym składzie. 
Kabaret HRABI.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Kabaret HRABI.jpg

grafika | 7,48 MB

Pobierz
IMG_0423.jpg

grafika | 372 KB

Pobierz
IMG_0253.jpg

grafika | 438 KB

Pobierz
IMG_1390.jpg

grafika | 423 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Odlotowe zajęcia! Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Widok studenta zasypiającego na wielkiej auli podczas nudnego wykładu to już historia. Przynajmniej dla kierunku Turystyka i Rekreacja, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Nowe trendy w zarządzaniu uczelniami, czy to możliwe?

Uczestnicy międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku wspólnie z przedstawicielami prestiżowej akredytacji IACBE udowodnili, że jak najbardziej tak.
Jubileuszowy 20 rok akademicki Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku został uroczyście zainaugurowany

20 lat temu w Dworze Artusa Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zainaugurowała swój pierwszy rok akademicki. Wówczas była niewielką niepubliczną uczelnią liczącą niespełna 500 studentów. Teraz plasuje się na III miejscu w Trójmieście pod względem liczby studentów i konkuruje z największymi uczelniami publicznymi.
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.