Odlotowe zajęcia! Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
Odlotowe zajęcia! Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Odlotowe zajęcia! Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Widok studenta zasypiającego na wielkiej auli podczas nudnego wykładu to już historia. Przynajmniej dla kierunku Turystyka i Rekreacja, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Studenci wzięli udział w wyjazdowych zajęciach na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Podczas których mieli okazję zapoznać się z pracą wykonywaną przez  przedstawicieli Straży Granicznej, Polskich Linii Lotniczych LOT i agenta handlingowego LOT Services.
Zajęcia zostały zrealizowane w ramach przedmiotu „Obsługa pasażera w porcie lotniczym”,  a ich celem było zapoznanie studentów z kolejnymi etapami odprawy pasażerskiej.

W Polsce ruch pasażerski w transporcie lotniczym przekroczył 30 mln rocznie. Nowe lotniska, nowi przewoźnicy i coraz większa liczba połączeń. Dzięki temu na rynku pojawiają się kolejne oferty pracy dla osób, które chciałyby związać swoją karierę zawodową z lotnictwem. Czy to na ziemi, czy ponad chmurami – każdy dzień pracy w tej branży będzie niósł nowe wyzwania.

Radosław Szafranowicz-Małozięć, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_1421.jpg

grafika | 197 KB

Pobierz
IMG_1453.jpg

grafika | 285 KB

Pobierz
IMG_1365.jpg

grafika | 352 KB

Pobierz
IMG_1373.jpg

grafika | 380 KB

Pobierz
IMG_1400.jpg

grafika | 296 KB

Pobierz
IMG_1329.jpg

grafika | 330 KB

Pobierz
IMG_1206.jpg

grafika | 222 KB

Pobierz
IMG_1325.jpg

grafika | 159 KB

Pobierz
IMG_1367.jpg

grafika | 289 KB

Pobierz
IMG_1203.jpg

grafika | 263 KB

Pobierz
IMG_1201.jpg

grafika | 379 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wielkie Święto Absolwentów, czyli na Galę Akademicką już czas.

Już w najbliższą sobotę 17 listopada br. w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Ponadto po raz pierwszy zostaną wręczone promocje doktorskie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
Nowe trendy w zarządzaniu uczelniami, czy to możliwe?

Uczestnicy międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku wspólnie z przedstawicielami prestiżowej akredytacji IACBE udowodnili, że jak najbardziej tak.
Jubileuszowy 20 rok akademicki Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku został uroczyście zainaugurowany

20 lat temu w Dworze Artusa Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zainaugurowała swój pierwszy rok akademicki. Wówczas była niewielką niepubliczną uczelnią liczącą niespełna 500 studentów. Teraz plasuje się na III miejscu w Trójmieście pod względem liczby studentów i konkuruje z największymi uczelniami publicznymi.
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.