Nowe trendy w zarządzaniu uczelniami, czy to możliwe?
Nowe trendy w zarządzaniu uczelniami, czy to możliwe?

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Nowe trendy w zarządzaniu uczelniami, czy to możliwe?

Uczestnicy międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku wspólnie z przedstawicielami prestiżowej akredytacji IACBE udowodnili, że jak najbardziej tak.

"New tech revolution and its impact on higher education" tak brzmi temat przewodni międzynarodowej konferencji, która odbyła się na początku października w Hotelu Radisson Blue w Gdańsku. Konferencja została zorganizowana przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku, która od kilku lat posiada prestiżową akredytację IACBE. Jednym z wymogów posiadania ów akredytacji jest zorganizowanie w porozumieniu z jej przedstawicielami regionalnej konferencji.

Cieszymy się, iż w tym roku udało się zorganizować tą prestiżową konferencję właśnie przez naszą Uczelnię. Akredytacja IACBE jest swoistym certyfikatem jakości, potwierdzeniem spełnienia przez uczelnię określonych wymogów dotyczących sprawnego funkcjonowania, wysokiego poziomu dydaktyki, innowacyjnego zarządzania, dobrych relacji z biznesem. Akredytacja gwarantuje studentom, że w akredytowanej uczelni uzyskają profesjonalną wiedzę i umiejętności oraz dyplom ukończenia studiów, który liczy się na rynku pracy."

dr Michał Pronobis - Dyrektor Studiów MBA, Wyższa Szkoła Bankowa Gdańsk

Uczestnikami konferencji byli międzynarodowi przedstawiciele z świata nauki m.in. Ted Colins - wiceprezydent akreytacji IACBE, Olin Oedekoven - CEO Peregrine, Maciej Kolasiński - Wiceprezes Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. Gości przywitał Piotr Kowalczyk - Wiceprezydent Miasta Gdańsk, który w kilku zdaniach nadmienił, jak ważna dla Gdańska jest edukacja i solidne przygotowanie młodych ludzi do realiów rynku pracy.
Podczas konferencji prof. nadzw. dr hab. Jan Wiśniewski, Rektor gdańskiej WSB wraz z dr. Olin O. Oedekoven- President and CEO Peregrine Leadership Institute podpisali list intencyjny, w sprawie nowego programu studiów MBA.
Załączniki

Pobierz wszystkie

konferencja mba wsb 18 0_40.jpg

grafika | 4,7 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0.jpg

grafika | 4 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_37.jpg

grafika | 3,21 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_28.jpg

grafika | 4,11 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_2.jpg

grafika | 4,39 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_33.jpg

grafika | 4,38 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_26.jpg

grafika | 4,74 MB

Pobierz
konferencja mba wsb 18 0_22.jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wielkie Święto Absolwentów, czyli na Galę Akademicką już czas.

Już w najbliższą sobotę 17 listopada br. w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Ponadto po raz pierwszy zostaną wręczone promocje doktorskie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
Odlotowe zajęcia! Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Widok studenta zasypiającego na wielkiej auli podczas nudnego wykładu to już historia. Przynajmniej dla kierunku Turystyka i Rekreacja, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Jubileuszowy 20 rok akademicki Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku został uroczyście zainaugurowany

20 lat temu w Dworze Artusa Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zainaugurowała swój pierwszy rok akademicki. Wówczas była niewielką niepubliczną uczelnią liczącą niespełna 500 studentów. Teraz plasuje się na III miejscu w Trójmieście pod względem liczby studentów i konkuruje z największymi uczelniami publicznymi.
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.