Otwarte zajęcia programu MBA
Kopiuj tekst

Otwarte zajęcia programu MBA

Menedżer na ścieżce kariery - co dadzą Ci studia MBA? Zapraszamy 12 września 2018! 

Program Master of Business Administration to wyjątkowa oferta studiów dla kadry menedżerskiej. Pozwala na rozwój kompetencji skutecznego lidera, umiejętności zarządczych i poznanie nowych metod pracy przydatnych w biznesie. Od ubiegłego roku realizowany jest również w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.  
Co ważne, program MBA WSB w Opolu jest realizowany we współpracy z Franklin University, wykorzystując ponad 100-letnie doświadczenie edukacyjne amerykańskiego partnera w kształceniu osób dorosłych. Studia trwają dwa lata. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku polskim według programu przygotowanego przez WSB i zatwierdzonego przez Radę Programową Franklin University. Wykłady gości z zagranicznych uczelni są fakultatywne i tłumaczone na język polski. 

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki w ubiegłym roku zostało oficjalnym partnerem programu MBA WSB w Opolu. To sprawiło, że wziąłem udział w zajęciach otwartych, po których uznałem, że wiedza, która jest przekazywana w trakcie tych studiów, może być bardzo przydatna w mojej pracy. Dlatego zdecydowałem się podjąć te studia. To był strzał w dziesiątkę. Zajęcia prowadzone są niesztampowo i znacznie podnoszą kwalifikacje. Zwłaszcza że prowadzą je praktycy, a grupa osób studiujących ma ogromne doświadczenia własne i dzieli się nimi na zajęciach.

Roland Wrzeciono
Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, słuchacz programu MBA w WSB w Opolu

Już 12 września organizujemy w Opolu dzień otwarty programu MBA. Udział w MBA Day to doskonała możliwość sprawdzenia "próbki" studiów - spotkania z kadrą administracyjną programu, dopytania o szczegóły organizacyjne i finansowe, a przede wszystkim - udziału w otwartym wykładzie studiów MBA.

Tym razem temat wykładu dotyczyć będzie ścieżki kariery menedżera. Prowadząca, Sylwia Kłyczek, opowie w jaki sposób wiedza i umiejętności wyniesione ze studiów MBA pozwalają świadomie planować karierę. Przedstawi także wyniki badań dotyczące polskich menedżerów i podpowie na co zwracają uwagę rekruterzy w procesach rekrutacji na stanowiska zarządcze.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej programu MBA w Opolu. Serdecznie zapraszamy 12 września na MBA Day! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.