Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych

Informacja prasowa

Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych

Opublikowany

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.

Studia dualne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dzięki takiej formule kształcenia student na zajęciach na uczelni zyskuje wiedzę teoretyczną, którą ma szansę wykorzystać kilka tygodni później podczas płatnego stażu w firmie z danej branży.

Aktualnie Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach, dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, prowadzi rekrutację na studia dualne na kierunku logistyka na nadchodzący rok akademicki 2018/2019. Są one dla studenta bezpłatne, ponieważ to uczelnia w całości pokryje za niego koszty opłaty wpisowej oraz czesnego.

Jest to unikalne studiowanie pod opieką doświadczonych praktyków w firmach z branży TSL przy okazji odbywania stażu. Wykonywane w tym okresie projekty zastępują większość ćwiczeń na uczelni, a część realizowanych wykładów będzie dostępna online w formie nagrań. Ponadto, co warto podkreślić, studia dualne w Wyższej Szkole Bankowej są całkowicie darmowe – mówi dr inż. Jarosław Kobryń, menedżer kierunku logistyka.

dr inż. Jarosław Kobryń, menedżer kierunku logistyka w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach

dr inż. Jarosław Kobryń, menedżer kierunku logistyka w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach

Dodatkowo uczelnia przygotowała dla studentów logistyki w trybie dualnym grę symulacyjną dotyczącą zarządzania firmą transportową, grę strategiczną związaną z zarządzaniem zespołem projektowym oraz kursy zawodowe online. Umożliwi również przystąpienie do egzaminu z języka obcego fachowego i zdobycie certyfikatu VCC (ang. Vocational Competence Certificate), cenionego na międzynarodowym rynku pracy.

Podczas 3,5-letnich studiów w każdym semestrze Bankowa zapewni studentom dwumiesięczny staż w firmie z branży TSL, za który otrzymają wynagrodzenie. Przez ten czas przyszli logistycy mają szansę zarobić nawet 21 tysięcy złotych.

Rekrutacja na studia dualne na kierunku logistyka w Wyższej Szkole Bankowej trwa do 31 sierpnia. Zainteresowane osoby mogą zapisać się online na stronie www.wsb.pl/chorzow lub osobiście w Biurze Rekrutacji w Chorzowie (ul. Sportowa 29) oraz w Katowicach (ul. Wyszyńskiego 7).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_chorzow_katowice_1.jpg

grafika | 16,1 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Śląsku powstał nowy kierunek studiów dla pasjonatów marketingu, PR-u i sprzedaży

temu

Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką w Bankowej przy zapisie skorzystają ze zniżek w czesnym i opłacie wpisowej, a nawet będą mogły studiować zupełnie za darmo.
Kiedy na studia? Podpowiada doradca zawodowy

temu

Czasy, w których decyzja o rozpoczęciu studiów podejmowana była prawie wyłącznie bezpośrednio po maturze dawno już minęły. Wraz ze zmianami gospodarczymi i podążającym za nimi rynkiem pracy, dostępnych i realizowanych jest wiele modeli rozwoju kariery. Na przykład, kiedy decyzję o studiowaniu podejmuje się po kilkuletniej przerwie w edukacji, mając już niemałe doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim pewne ukierunkowanie na rynku pracy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.