Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

Opublikowany

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.

Studia w formie on-line  to oferta pozwalająca na elastyczność studiowania. Opiera się na łączeniu tradycyjnych metod nauki z aktywnościami prowadzonymi na odległość. Tym samym studia stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
Ponadto takie studia są dobrym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą pracować i studiować jednocześnie, mieszkając poza granicami kraju.

Niejednokrotnie od naszych potencjalnych kandydatów na studia słyszymy, iż z miłą chęcią podjęliby u nas studia, ale nie mają czasu na dojazdy, albo obecnie pracują za granicą i nie są w stanie pogodzić jednego z drugim. Dlatego, też wychodząc na przeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę specjalnie dla nich. 

Mirka Siergiej - Rzecznik Prasowy WSB Gdańsk/Gdynia

W jaki sposób odbywa się studiowanie on-line? Większość zajęć prowadzona jest zdalnie.Przykładowo wykłady realizowane są w formie streamingu na żywo, dzięki czemu mamy możliwość obejrzenia wykładu w dowolnym miejscu na dowolnym urządzeniu – smartfon, tablet, laptop i o dogodnej porze dnia. Ćwiczenia odbywają się z w formie tradycyjnej na sali dydaktycznej wg harmonogramu, który zakłada jedyne trzy zjazdy w roku akademickim. Dzięki czemu jest możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą oraz poznanie kolegów z roku. Na koniec każdego semestru odbywa się egzamin semestralny na uczelni.

Oferta studiów w formule on-line dostępne są na studiach I stopnia  na kierunku zarządzanie, w ramach którego możesz realizować specjalność zarządzanie przedsiębiorstwem.
Wybierając tą formę studiów nie traci się na jakości – program jest taki sam jak dla studentów studiujących normalnym trybem stacjonarnie na miejscu. Dodatkowo studia prowadzone w formie on-line są coraz bardziej cenione przez pracodawców, gdyż świadczą o umiejętności dobrego zarządzania czasem, wysokiej determinacji i samodyscypliny pracownika.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.