Odebrali certyfikaty od IBM!
Odebrali certyfikaty od IBM!

Certyfikaty IBM dla studentów WSB we Wrocławiu

Odebrali certyfikaty od IBM!

Studenci Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zostali finalistami V edycji prestiżowego Programu Corporate Readiness Certificate firmy IBM i zdobyli certyfikaty otwierający drzwi do kariery zawodowej w branży IT.

Zakończyła się V edycja Programu Corporate Readiness Certificate (CRC) realizowanego przez firmę IBM Global Services Delivery Centre Polska we współpracy z uczelniami wyższymi. W ramach Programu studenci zdobywali wiedzę bezpośrednio od praktyków z IBM, poznawali zaplecze technologiczne, metody zarządzania usługami informatycznymi oraz najnowsze rozwiązania w tym obszarze.

Program CRC to prestiżowy pakiet wykładów i szkoleń prowadzonych przez specjalistów z IBM Client Innovation Center we Wrocławiu, dedykowany studentom z największych uczelni Dolnego Śląska. Zajęcia odbywają się w języku angielskim i stanowią okazję do podniesienia kompetencji językowych, poznania kultury organizacyjnej firmy IBM oraz zdobycia doświadczenia pracy w zespołach międzynarodowych i wielokulturowych.

W roku akademickim 2017/2018 do Programu przystąpili studenci Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Tematem tegorocznej edycji było „Świadczenie usług IT w podejściu Agile w IBM – Service Management with Agile the IBM Way”. Do programu zgłosiło się ponad 120 studentów tylko z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, z których na podstawie testu wybrano 30 najlepszych i zaproszono do uczestnictwa w V edycji CRC.
fot. IBM

fot. IBM

Cenne certyfikaty

W środę 20 czerwca br. w WSB we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala dla finalistów Programu Corporate Readiness Certificate ze wszystkich uczestniczących w przedsięwzięciu dolnośląskich uczelni wyższych. Studenci otrzymali od organizatorów certyfikaty ukończenia Programu CRC, które są cenione i rozpoznawalne przez pracodawców.
fot. WSB we Wrocławiu

fot. WSB we Wrocławiu

Galę uświetnił wykład dotyczący aktualnej sytuacji na rynku pracy w Polsce wygłoszony przez prof. dra hab. Mariana Nogę, Dyrektora Instytutu Współpracy z Biznesem w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczyli – Anna Talaga, Dyrektor Departamentu Współpracy z Biznesem w WSB we Wrocławiu, Szymon Pudlik, Chief Operating Officer z IBM Global Services Delivery Centre, Jarosław Jackowiak i Magdalena Bachman z IBM Global Services Delivery Centre oraz Magdalena Opala z Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i Ałła Witwicka-Dudek z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Informacje o kolejnej edycji Programu CRC zostaną podane w roku akademickim 2018/2019.
Załączniki

Pobierz wszystkie

CRC_facebook.png

grafika | 6,42 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Od pedagogiki przez zarządzanie po IT – rusza cykl bezpłatnych warsztatów

Już we wrześniu odbędą się warsztaty Progress Days. To cztery dni spotkań z praktykami, którzy podzielą się unikalną wiedzą i doświadczeniem. Każdy dzień poświęcony został innemu obszarowi od HR-u przez IT, biznes po pedagogikę i edukację. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Wykłady, warsztaty i gry biznesowe dla maturzystów

Ponad czterdzieści godzin bezpłatnych zajęć dla uczniów udostępnia Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Uczelnia przygotowała interaktywne lekcje do uczestnictwa, w których zaprasza klasy z dolnośląskich szkół średnich. Zapi
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Rusza rekrutacja na studia dofinansowane ze środków unijnych

W lipcu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu rozpoczyna się rekrutacja na studia objęte dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich. Oferta dotyczy kierunków Logistyka inżynierska i Informatyka oraz specjalności anglojęzycznych. Do wyboru są studia dzienne i zaoczne, liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.