MBA Day w Opolu
Kopiuj tekst
MBA Day w Opolu

MBA Day w Opolu

Chcesz dowiedzieć się, jak poprawić efektywność komunikacji biznesowej? 12 czerwca zapraszamy na zajęcia otwarte MBA Day w Opolu!

Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej 

Program studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem. We Wrocławiu realizujemy je już od 2008 roku przy ścisłej współpracy z prestiżową, amerykańską uczelnią Franklin University. Od tego roku studia te oferuje również Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu. Studia MBA w WSB w Opolu to jedyne studia tego typu na Opolszczyźnie.

Zajęcia na studiach są prowadzone w języku polskim, trwają 2 lata. Zjazdy odbywają się w formie niestacjonarnej w soboty i niedziele, średnio dwa razy w miesiącu. Raz w roku organizowana jest sesja wyjazdowa. Opracowywany przy współpracy z Franklin University program nauczania konsultowany jest dodatkowo z praktykami biznesu, co znacznie zwiększa jego efektywność. Absolwenci studiów MBA otrzymują dyplom WSB asygnowany przez przedstawiciela Franklin University.

Studia MBA w Opolu

Na Opolszczyźnie istnieją duże spółki krajowe i zagraniczne koncerny, które właśnie tu znalazły dobre warunki do rozwoju. Działają tu również stabilne i coraz silniejsze na arenie krajowej i międzynarodowej firmy rodzinne, które stają się powszechnie znanymi i cenionymi markami. Ostatnie lata przyniosły regionowi dynamiczny wzrost liczby nowych inwestorów. Prężnie działa też administracja, przed którą wciąż stawiane są kolejne wyzwania.

Determinuje to potrzebę rozwoju profesjonalnych kadr zarządzających. Stąd propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dotycząca możliwości realizacji studiów MBA także w Opolu. Uczelnia od lat kształci na tych prestiżowych studiach kadry menedżerskie z województwa opolskiego. Teraz postanowiła wyjść naprzeciw ich potrzebom i zaproponować program MBA z lokalizacją w Opolu, co wyeliminuje konieczność dojazdów do Wrocławia. Znani i sprawdzeni wykładowcy praktycy dotrą do Państwa!

Dowiedz się więcej

Zachęcamy do odwiedzenia strony programu MBA, jak również udziału w dniu otwartym MBA Day 12 czerwca w Opolu - dowiecie się Państwo, dlaczego nasze studia są praktyczne, profesjonalne i partnerskie. Studia MBA w Opolu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.