Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!
Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!

Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!

Opublikowany

Bydgoska Bankowa rozpoczęła tegoroczną rekrutację na nowy rok akademicki. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. 

Wyższa Szkoła Bankowa proponuje w tym roku 12 kierunków studiów licencjackich.  Uczelnia wraz z partnerami biznesowymi danej branży, przygotowała nowe specjalności na kierunkach, aby wzmocnić praktyczny charakter studiów i ich przydatność w karierze zawodowej. Są wśród nich min. nowe technologie w biznesie, analityk bezpieczeństwa informacji, architekt systemów informatycznych dla biznesu czy social media. Na studiach magisterskich WSB przygotowała dwa nowe kierunki: Informatykę w Biznesie Inżynierię Zarządzania. Wśród nich pojawią się specjalności dofinansowane z UE. 

-Rozwój technologii informatycznych zrewolucjonizował w ostatnich latach niemal każdą dziedzinę życia. W konsekwencji kompetencje i umiejętności informatyczne są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Brak specjalistów z zakresu ICT, 
e-biznesu i mediów cyfrowych jest zjawiskiem dotyczącym nie tylko naszego regionu, ale także kraju. Data Scientist, Data Analitics to najlepiej płatne zawody przyszłości według „Harvard Business Review", które bezpośrednio związane są z informatyką proponowanymi przez nas specjalnościami. - mówi dr Jacek Kuras, Prodziekan WSB

Uczelnia rozwija również prowadzone wcześniej kierunki tj. Prawo w Biznesie (studia I stopnia) oraz Pedagogikę (studia magisterskie).  Kierunki zostały wzbogacone o nowe specjalności min. tj. prawo podatkowe w praktyce czy nowoczesna edukacja z elementami tutoringu i mentoringu.

Studia II stopnia w WSB są również wzbogacone o formułę studiów podyplomowych, które umożliwiają zdobycie dodatkowych kompetencji i dwóch dyplomów. Naukę na studiach magisterskich mogą kontynuować absolwenci wszystkich uczelni z tytułem licencjata i inżyniera. 

Dla najzdolniejszych maturzystów WSB przygotowała program Very Important Student (VIS). Dzięki niemu uczniowie mają szansę na obniżone koszty nauki na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Absolwenci, którzy ukończyli studia licencjackie lub magisterskie,  osoby które chcą uzyskać nowe kompetencje zawodowe i chcą dalej się kształcić, mogą skorzystać z oferty studiów podyplomowych. Uczelnia przygotowała ofertę pedagogicznych studiów podyplomowych, studiów z obszaru biznesowego oraz administracyjnego.

Nową propozycję WSB w Bydgoszczy są prestiżowe studia podyplomowe MPA czyli Master of Public Administration, kierowane do kadry urzędniczej i administracyjnej.

Na studia w Wyższej Szkole Bankowej można zapisać się przez internet na stronie www.wsb.pl/bydgoszcz lub osobiście w Biurze Rekrutacji przy ul. Fordońskiej 74. Doradcy są dostępni dla przyszłych studentów od poniedziałku do soboty.

Każda osoba, która wybierze naukę w Bankowej, skorzysta z okresowych zniżek w czesnym i opłacie wpisowej.


 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak nie zostać intelektualnym piratem? Czyli krótki przewodnik po prawie autorskim. 

temu

Ostatni tydzień kwietnia ma w kalendarzu dwie ważne daty: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Własności Intelektualnej. Nie ulega wątpliwości, że obowiązkiem każdego czytelnika korzystającego z cudzej twórczości jest poszanowanie praw własności intelektualnej. Z tej okazji warto zastanowić się ile my, czytelnicy, wiemy o prawach autorów? Tych którzy wiedzą niewiele i tych którzy chcą wiedzieć więcej  zapraszam do zapoznania się z cyklem artykułów pt. „ Jak nie zostać intelektualnym piratem czyli krótki przewodnik po prawie autorskim”. 
Światowy Dzień Ochrony Konsumenta| Rozwiązania krajowe 

temu

Światowy Dzień Konsumenta obchodzony jest corocznie 15 marca na pamiątkę wystąpienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna F. Kennedy’ego, który w tym dniu w 1962 r. na forum Kongresu Stanów Zjednoczonych, prezentując projekt ustawy o prawach konsumentów, powiedział m.in., że „Wszyscy, z definicji, jesteśmy konsumentami”.
V Forum Edukacyjne| Zespół jak orkiestra

temu

Jakie znaczenie dla realizacji zadań mają role poszczególnych członków zespołu? Czym jest zarządzanie projektem w edukacji? Te i inne zagadnienia są tematem przewodnim V Forum Edukacyjnego, które w tym roku dotyczy zasad i wartości współpracy zespołowej. 
Dzień bezpiecznego internetu: czyli jak wzmacniać swoje bezpieczeństwo w sieci?

temu

Dziś chyba nikomu nie trzeba już tłumaczyć jak ważna jest ochrona prywatności w Internecie, a także świadomość tego co i komu w nim udostępniamy. Informacja stała się towarem, który w wielu dziedzinach cywilnych i wojskowych cenniejszy jest od dóbr materialnych. Warto jednak przypominać i utrwalać zasady bezpiecznego korzystania z internetu, szczególnie w dobie social media.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.