To już ostatnie dni, żeby zacząć studiować w Wyższej Szkole Bankowej

Informacja prasowa

To już ostatnie dni, żeby zacząć studiować w Wyższej Szkole Bankowej

Opublikowany

W Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach trwa rekrutacja zimowa na studia wyższe. To opcja dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły wcześniej rozpocząć nauki lub zastanawiają się nad zmianą kierunku czy uczelni. Dzięki prowadzonemu naborowi nie muszą czekać do października, aby zacząć studiować. Pierwsze zajęcia w WSB odbędą się już w marcu.

W rekrutacji zimowej na studia w roku akademickim 2018/2019 Wyższa Szkoła Bankowa proponuje studia I stopnia - licencjackie i inżynierskie. Kandydaci mają do wyboru dwanaście kierunków, w tym najbardziej popularne: informatyka, logistyka oraz pedagogika.

Dla absolwentów wszystkich uczelni z tytułem licencjata lub inżyniera WSB prowadzi rekrutację zimową także na studia II stopnia. Mogą oni wybrać jeden z kierunków: finanse i rachunkowość lub zarządzanie.

Nowością w ofercie edukacyjnej są studia magisterskie dla inżynierów, które trwają trzy semestry, czyli krócej niż studia II stopnia w tradycyjnej, dwuletniej formule.

Jest to wyjątkowa ścieżka kształcenia, która pozwoli absolwentom studiów inżynierskich, bez względu na której z uczelni ukończyli studia I stopnia, zdobyć tytuł magistra. Dodatkowym atutem jest okres nauki. Tak dostosowaliśmy program kształcenia, aby studia trwały tylko trzy semestry – mówi dr Krzysztof Koj, dziekan WSB w Chorzowie i Katowicach.

Studia są dostępne na kierunku zarządzanie ze specjalnościami: zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw lub zarządzanie produkcją i usługami.

Oprócz studiów I i II stopnia, w rekrutacji zimowej Wyższa Szkoła Bankowa przygotowała również ofertę studiów podyplomowych. Przyszli słuchacze mają do wyboru kierunki z zakresu pedagogiki, human relations, zarządzania projektem oraz rozwoju osobistego.

Na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach można zapisać się przez Internet na stronie: www.wsb.pl/chorzow. Rekrutacja zimowa potrwa do 17 marca.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_chorzow_katowice_foto_poziom.jpg

grafika | 4,72 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Śląsku powstał nowy kierunek studiów dla pasjonatów marketingu, PR-u i sprzedaży

temu

Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką w Bankowej przy zapisie skorzystają ze zniżek w czesnym i opłacie wpisowej, a nawet będą mogły studiować zupełnie za darmo.
Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Kiedy na studia? Podpowiada doradca zawodowy

temu

Czasy, w których decyzja o rozpoczęciu studiów podejmowana była prawie wyłącznie bezpośrednio po maturze dawno już minęły. Wraz ze zmianami gospodarczymi i podążającym za nimi rynkiem pracy, dostępnych i realizowanych jest wiele modeli rozwoju kariery. Na przykład, kiedy decyzję o studiowaniu podejmuje się po kilkuletniej przerwie w edukacji, mając już niemałe doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim pewne ukierunkowanie na rynku pracy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.