Dr Joanna Nieżurawska - Zając

Dr Joanna Nieżurawska - Zając

Opublikowany

Ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kierowania, motywowania oraz wynagradzania pracowników.

Joanna Nieżurawska - Zając jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, trenerem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi wykonawcą i uczestnikiem wielu projektów, w tym unijnych.Stażystka m.in: Laurea University (Finlandia), Polytechnic Institute of  Setubal (Portugalia), uczestniczka Sammer School w Normandy Business School, Le Havre (Francja) oraz uczestniczka stażu naukowo- badawczego w University of Oxford. Autorka 35 artykułów wydawanych w czasopismach fachowych i materiałach pokonferencyjnych zarówno w j. polskim jak i w j. angielskim oraz autorka monografii: J. Nieżurawska, Elastyczne systemy wynagrodzeń w przedsiębiorstwach w Polsce, Wydawnictwo – „Dom Organizatora”, Toruń 2010.Audytor z zakresu zarządzania zasobami ludzki w wybranych przedsiębiorstwach województwa kujawsko-pomorskiego w ramach Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

Tematyka komentarzy eksperckich:

  1. Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  2. Motywowanie oraz wynagradzanie pracowników,
  3. Kierowanie i przywództwo,
  4. Odpowiedni dobór i selekcja kadr,
  5. Współczesna ekonomia społeczna i CSR
Jesteś zainteresowany współpracą z Ekspertem WSB?
Skontaktuj się z nami. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

preview_Nie_urawska.jpg

grafika | 68,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
dr Katarzyna Kulig-Moskwa

temu

Ekspert w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i społecznej odpowiedzialności biznesu.. O Ekspercie. Kierownik zespołu dydaktycznego zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, członek rady nadzorczej kompleksu sportowego, lider wroc
Konferencja „Wellbeing w praktyce”

temu

Dzisiejszy rynek pracy wywraca do góry nogami dotychczasowe wyobrażenie o relacjach pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Po jednej jego stronie stoją organizacje oczekujące zaangażowania, efektywności i lojalności. Po drugiej zaś pracownicy, którzy coraz wyżej cenią swój komfort i czas prywatny. Jak połączyć te sfery z korzyścią dla obu stron? Odpowiedzią jest koncepcja wellbeing, której poświęcona zostanie konferencja we Wrocławiu.
dr Agnieszka Springer

temu

Ekspert z zakresu zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania talentami. . O Ekspercie . Agnieszka Springer jest doktorem nauk ekonomicznych. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studia doktoranckie na Akademii Ekonomic
Czym jest NGO

temu

Jedni z nas są związani z firmą, z biznesem. Drudzy pracują w  urzędach, w administracji publicznej. Są jednak i tacy, którzy związali się – wolontarystycznie lub zarobkowo -  z trzecim sektorem: z organizacjami pozarządowymi, społecznymi, z fundacjami. Czyli z NGO.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.