Anna Tomala

WSB Poznań 

Anna Tomala

Opublikowany

Ekspert z dziedzin: rozwoju pracowników, zarządzania talentami, różnic kulturowych i komunikacji międzykulturowej. 

O Ekspercie 

Anna Tomala jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Potencjałem Pracowników w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Szkołę Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu. Posiada własną firmę, która organizuje warsztaty rozwojowe. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.  Prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Przez kilkanaście lat pracowała w biznesie na różnych stanowiskach i w różnych branżach, gdzie zdobyła nieocenione doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania. Obecnie prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą. Specjalizuje się we wdrażaniu programów rozwojowych dla pracowników oraz w tematyce międzykulturowości. Współpracuje głównie z międzynarodowymi firmami i ma duże doświadczenie biznesowe w obszarze funkcjonowania centrów usług wspólnych. Zawodowo interesuje się tematyką transferu wiedzy i umiejętności w organizacjach, których największym kapitałem jest specjalistyczne know-how.  Jako ekspert doradza dużym organizacjom w zakresie rozwoju pracowników oraz budowania skutecznych systemów szkoleniowych. Prowadzi badania naukowe dotyczące zależności pomiędzy rodzajem motywacji a oczekiwaniami pracowników w zakresie metod rozwojowych.

Tematyka komentarzy eksperckich 

  • różnice kulturowe 
  • komunikacja międzykulturowa
  • zarządzanie talentami
  • rozwój pracowników

Ekspert w mediach 

Jesteś zainteresowany współpracą z Ekspertem WSB?
Skontaktuj się z nami:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.