Natalia Kotas-Rippel

Natalia Kotas-Rippel

Opublikowany

Specjalizuje się w zarządzaniu, w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, negocjacji, asertywności, zarządzaniu stresem, wypalenia zawodowego, pracy z emocjami.

O ekspercie

Jest trenerką i konsultantką ILLUSTRO, psychologiem pracy i organizacji, doradcą kariery. Specjalizuje się w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, negocjacji, asertywności, zarządzaniu stresem, wypalenia zawodowego, pracy z emocjami, zagadnieniach obsługi klienta i sprzedaży oraz treningach umiejętności kierowniczych dla kadry menedżerskiej. Czynny trener i konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, doradca w zakresie badania kompetencji personelu i kadry menedżerskiej, tworzeniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi, strategii organizacji. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied Psychology. Certyfikowany trener Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, gdzie ukończyła szkołę treningu i warsztatu psychologicznego. Certyfikowany konsultant do realizacji testu ExtendedDISC oraz PeopleKeys. Prowadziła zajęcia w Wyższej Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego, w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Obecnie wykłada w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na Wydziale Ekonomicznym w Opolu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów doradczych.

Tematyka komentarzy eksperckich

  • psychologia zarządzania
  • przedsiębiorczość
  • przywództwo
  • coaching kariery

Ekspert w mediach

Jesteś zainteresowany współpracą z Ekspertem WSB?
Skontaktuj się z nami.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.