dr Bolesław Goranczewski

dr Bolesław Goranczewski

Opublikowany

Ekspert w zakresie znormalizowanych systemów zarządzania, restrukturyzacji przedsiębiorstw, systemów jakości, energetyki, ekonomii społecznej i polityki społeczno-gospodarczej.

O ekspercie

Dr Bolesław Goranczewski to ekspert w zakresie znormalizowanych systemów zarządzania. W latach 2013-2016 zatrudniony na stanowisku Wicekanclerza Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Od roku 1984 (bez przerwy) na stanowiskach kierowniczych.
Zajmował takie stanowiska jak: mistrz ds. produkcji; kierownik zmiany; główny specjalista ds. organizacji wewnętrznej z podporządkowanymi działami: personalnym, informatyki, systemów zarządzania; pełnomocnik dyrektora ds. systemów zarządzania; dyrektor ds. restrukturyzacji; dyrektor ds. usprawniania procesów biznesowych z podporządkowanymi wydziałami: elektrociepłowni, oczyszczalni ścieków i ochrony środowiska; członek zarządu w spółdzielczości finansowej (SKOK).
Posiada także duże doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego. Pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej w jednoosobowej spółce skarbu państwa branży transportowej, Przewodniczącego rady nadzorczej w ciepłowniczej spółce komunalnej, Członka rady nadzorczej w spółdzielczości finansowej. Jest autorem 60 publikacji naukowych w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych na temat znormalizowanych systemów zarządzania oraz innych metod i technik zarządzania.

Tematyka komentarzy eksperckich

  • systemy jakości
  • restrukturyzacja przedsiębiorstw
  • metody i techniki zarządzania
  • usprawnianie procesów
  • energetyka (25 lat pracy)
  • polityka społeczno-gospodarcza
  • ekonomia społeczna
  • patologie i dysfunkcje w zarządzaniu personelem we współczesnych organizacjach

Ekspert w mediach

Jesteś zainteresowany współpracą z Ekspertem WSB? Skontaktuj się z nami.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.