Zapisz się na studia zimą i wybierz studia na wiosnę!

Zapisz się na studia zimą i wybierz studia na wiosnę!

Opublikowany

Nowy rok to bardzo często okazja do planowania i określania celów. Jedną z decyzji, która wiąże się ze zmianą w karierze osobistej i zawodowej może być podjęcie studiów. Dlaczego warto podjąć ją właśnie teraz i jak wybrać kierunek rozwoju zgodnie z własnymi predyspozycjami?

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy od wielu lat z powodzeniem realizuje rekrutację na studia w okresie zimowym. Wśród przeważającej części studentów WSB, zapisy na początku roku kalendarzowego są spowodowane odłożeniem tej decyzji w czasie wakacyjnym, zaangażowaniem się w pracę, wyjazdami zagranicznymi lub chęcią odpoczynku po egzaminach maturalnych i dyplomowych. Studenci, wybierający studia w styczniu lub w lutym, to również Ci którzy decydują się na drugi kierunek lub kolejny krok w edukacji, jakim są szkolenia czy studia podyplomowe. Wielu z nich,  za priorytet stawia sobie umiejętność połączenia pracy z nauką. Te możliwości odnajdują w ofercie WSB.

W tegorocznej rekrutacji zimowej kandydaci mają do wyboru wszystkie kierunki studiów licencjackich, magisterskich oraz wybrane kierunki studiów podyplomowych. W ofercie znajdują się kierunki z obszarów ekonomicznych i społecznych (finansowe, menedżerskie, z obszaru psychologii, pedagogiki czy bezpieczeństwa wewnętrznego).

Wśród udogodnień na przyszłych studentów czekają min:  elastyczny system zajęć, zajęcia prowadzone w sposób praktyczny przez doświadczoną kadrę, bardzo często partnerów biznesowych współpracujących z WSB. Wiele kierunków zostało przygotowanych wspólnie z firmami, w oparciu o konsultacje zapotrzebowania rynku pracy. Wszystko po to aby zwiększyć komfort i praktyczność zdobywania wiedzy dla osób łączących pracę z nauką oraz rozpoczynających swoją przygodę z edukacją i karierą zawodową.

Zapisy na studia trwają do 15 marca. Studia można wybrać drogą on-line oraz tradycyjną.
W Biurze Rekrutacji i Informacji na kandydatów czekają doradcy edukacyjni, którzy oprócz szczegółowych informacji o specjalnościach, mogą wskazać kierunek rozwoju ze względu na posiadane predyspozycje, wcześniejszej edukacji czy planów rozwoju kariery zawodowej.

Pełna oferta uczelni znajduje się na stronie: www.wsb.pl/bydgoszcz

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak nie zostać intelektualnym piratem? Czyli krótki przewodnik po prawie autorskim. 

temu

Ostatni tydzień kwietnia ma w kalendarzu dwie ważne daty: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Własności Intelektualnej. Nie ulega wątpliwości, że obowiązkiem każdego czytelnika korzystającego z cudzej twórczości jest poszanowanie praw własności intelektualnej. Z tej okazji warto zastanowić się ile my, czytelnicy, wiemy o prawach autorów? Tych którzy wiedzą niewiele i tych którzy chcą wiedzieć więcej  zapraszam do zapoznania się z cyklem artykułów pt. „ Jak nie zostać intelektualnym piratem czyli krótki przewodnik po prawie autorskim”. 
Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!

temu

Bydgoska Bankowa rozpoczęła tegoroczną rekrutację na nowy rok akademicki. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. 
Światowy Dzień Ochrony Konsumenta| Rozwiązania krajowe 

temu

Światowy Dzień Konsumenta obchodzony jest corocznie 15 marca na pamiątkę wystąpienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna F. Kennedy’ego, który w tym dniu w 1962 r. na forum Kongresu Stanów Zjednoczonych, prezentując projekt ustawy o prawach konsumentów, powiedział m.in., że „Wszyscy, z definicji, jesteśmy konsumentami”.
V Forum Edukacyjne| Zespół jak orkiestra

temu

Jakie znaczenie dla realizacji zadań mają role poszczególnych członków zespołu? Czym jest zarządzanie projektem w edukacji? Te i inne zagadnienia są tematem przewodnim V Forum Edukacyjnego, które w tym roku dotyczy zasad i wartości współpracy zespołowej. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.