Zimowa rekrutacja na studia

Zimowa rekrutacja na studia

Opublikowany

Wraz z początkiem grudnia ruszyła rekrutacja zimowa na studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, najczęściej wybieranej przez kandydatów na studia uczelni niepublicznej na Dolnym Śląsku. To szansa dla wszystkich, którzy nie zdążyli rozpocząć nauki w październiku. Zajęcia dla osób, które jeszcze zimą podejmą decyzję o studiowaniu rozpoczną się już w marcu 2018 r.

Rekrutacja zimowa stanowi odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli rozpocząć nauki w październiku np. podjęli pracę zarobkową, przedłużyli pobyt za granicą lub musieli skoncentrować się na sprawach osobistych. Jest to również szansa dla osób, które podjęły decyzję o zmianie kierunku studiów i uczelni, by nie czekać do kolejnego października tylko kontynuować studia w bieżącym roku akademickim.

Dostępne kierunki

Rekrutacja zimowa w WSB we Wrocławiu prowadzona jest na studia I stopnia, czyli licencjackie lub inżynierskie, na studia II stopnia, czyli uzupełniające magisterskie oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo. Kandydaci na studia mają do wyboru następujące kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka ogólna i inżynierska, zarządzanie, prawo w biznesie, informatyka, inżynieria zarządzania.

Niższe czesne

Warto skorzystać z promocji czasowej i zapisać się na studia wcześniej, aktualnie trwa promocja dzięki której przy zapisie do 8 stycznia student zapłaci czesne niższe o 600 zł, nie poniesie również kosztu opłaty wpisowej. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć absolwenci WSB we Wrocławiu.

Pierwsi w regionie, trzeci w Polsce

Najnowsze dane opublikowane w listopadzie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wykazały, że Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest jedną z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia zajęła 3. miejsce w Polsce i 1. miejsce na Dolnym Śląsku w zestawieniu uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie.

- Młodzi ludzie mają bardzo duży wybór uczelni wyższych, na których mogą się kształcić i rozwijać. Zajęcie pozycji trzeciej najchętniej wybieranej uczelni w skali kraju jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Powodem do dumy jest również pozycja w regionie, jesteśmy uczelnią pierwszego wyboru na Dolnym Śląsku. Te wyniki pokazują nam, że mamy dobrą, sprawdzoną ofertę po którą młodzież chętnie sięga, bardzo nas to cieszy

– mówi dr Marek Natalli, Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o rekrutacji zimowej i aktualnych zniżkach znajdują się na stronie uczelni pod adresem www.wsb.pl/wroclaw.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Studia na kierunku Inżynieria zarządzania - czym różnią się od innych?

temu

Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
Konferencja Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju

temu

Konferencja „Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju” odbędzie się 20 września br. we Wrocławiu. Jej celem jest przybliżenie zmian w systemie zabezpieczenia emerytalnego oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o lokalny i długoterminowy kapitał prywatny. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

temu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

temu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.