Zimowa rekrutacja na studia

Zimowa rekrutacja na studia

Opublikowany

Wraz z początkiem grudnia ruszyła rekrutacja zimowa na studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, najczęściej wybieranej przez kandydatów na studia uczelni niepublicznej na Dolnym Śląsku. To szansa dla wszystkich, którzy nie zdążyli rozpocząć nauki w październiku. Zajęcia dla osób, które jeszcze zimą podejmą decyzję o studiowaniu rozpoczną się już w marcu 2018 r.

Rekrutacja zimowa stanowi odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli rozpocząć nauki w październiku np. podjęli pracę zarobkową, przedłużyli pobyt za granicą lub musieli skoncentrować się na sprawach osobistych. Jest to również szansa dla osób, które podjęły decyzję o zmianie kierunku studiów i uczelni, by nie czekać do kolejnego października tylko kontynuować studia w bieżącym roku akademickim.

Dostępne kierunki

Rekrutacja zimowa w WSB we Wrocławiu prowadzona jest na studia I stopnia, czyli licencjackie lub inżynierskie, na studia II stopnia, czyli uzupełniające magisterskie oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo. Kandydaci na studia mają do wyboru następujące kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka ogólna i inżynierska, zarządzanie, prawo w biznesie, informatyka, inżynieria zarządzania.

Niższe czesne

Warto skorzystać z promocji czasowej i zapisać się na studia wcześniej, aktualnie trwa promocja dzięki której przy zapisie do 8 stycznia student zapłaci czesne niższe o 600 zł, nie poniesie również kosztu opłaty wpisowej. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć absolwenci WSB we Wrocławiu.

Pierwsi w regionie, trzeci w Polsce

Najnowsze dane opublikowane w listopadzie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wykazały, że Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest jedną z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia zajęła 3. miejsce w Polsce i 1. miejsce na Dolnym Śląsku w zestawieniu uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie.

- Młodzi ludzie mają bardzo duży wybór uczelni wyższych, na których mogą się kształcić i rozwijać. Zajęcie pozycji trzeciej najchętniej wybieranej uczelni w skali kraju jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Powodem do dumy jest również pozycja w regionie, jesteśmy uczelnią pierwszego wyboru na Dolnym Śląsku. Te wyniki pokazują nam, że mamy dobrą, sprawdzoną ofertę po którą młodzież chętnie sięga, bardzo nas to cieszy

– mówi dr Marek Natalli, Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o rekrutacji zimowej i aktualnych zniżkach znajdują się na stronie uczelni pod adresem www.wsb.pl/wroclaw.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Powietrzne akrobacje i koncert Raz Dwa Trzy na 20 lecie WSB we Wrocławiu

temu

Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Wykład otwarty pt. Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii

temu

Zapraszamy na wykład otwarty pt. „Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii”, który poprowadzi gość specjalny zaproszony przez Koło Naukowe Prawa w WSB we Wrocławiu – psycholog i adwokat Agnieszka Szmigielska.
MBA Day we Wrocławiu

temu

Już 20 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów MBA. Gościem wydarzenia, który wygłosie prelekcję pt. "Lider - strateg - negocjator" będzie ekonomista dr Krzysztof Koj. Zapraszamy na MBA Day!
Bądź świadomy i odpowiedzialny, bądź fair trade

temu

Świat zmienia się coraz szybciej, ale czy na pewno o taki rozwój świata nam chodzi? Skala ubóstwa i nierówności na świecie rośnie a sukces, który stał się domeną dobrego życia, nierzadko osiągany jest kosztem wykorzystywania ludzi w biednych częściach globu. Na ten problem warto zwrócić uwagę szczególnie 12 maja, kiedy obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w Polsce

Podczas tegorocznej rekrutacji Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku odnotowała 7265 zgłoszeń kandydatów na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie. Jest to niemal dwa razy więcej zgłoszeń kandydatów niż w roku akademickim 2016/2017.  Najbardziej obleganymi kierunkami