Uczniowie szkół średnich poznali tajniki dobrej komunikacji

Uczniowie szkół średnich poznali tajniki dobrej komunikacji

Published

XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości warsztatem umiejętności dla młodych 

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i w Gdyni po raz jedenasty zorganizowała Festiwal Przedsiębiorczości - wydarzenie mające na celu popularyzowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich. Podczas tegorocznej edycji, cykl spotkań w formie wykładów został poświęcony tematyce dobrej komunikacji, jako niezbędnego elementu w drodze do osiągnięcia sukcesu. Jak co roku, w gronie prelegentów znaleźli się zarówno wykładowcy - praktycy, przedsiębiorcy, prawnicy oraz specjaliści - tym razem głównie z dziedziny social media. Inicjatywa ma również zachęcić młode osoby do zdobywania praktycznej wiedzy, która jest niezbędną bazą w podejmowaniu pierwszych kroków biznesowych. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery - poprzez budowanie własnego wizerunku.
Uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w Festiwalu Przedsiębiorczości, podczas dwóch dni spotkań mieli okazję poznać m.in. tajniki budowania marki osobistej i firmowej z użyciem mediów społecznościowych, obowiązujące trendy w poszukiwaniu pracy przez wchodzące na rynek pokolenie Z, historię znanych marek, prawne aspekty poruszania się w sieci czy też fenomen networkingu.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

20171201125036_IMG_1106-01.jpeg

image | 635 KB

Download
_MG_7145.jpg

image | 6.18 MB

Download
_MG_7056.jpg

image | 7.5 MB

Download
_MG_7009 (1) — kopia.jpg

image | 114 KB

Download
festiwal A4 pelegenci-2.pdf

pdf | 2.64 MB

Download
Related Stories
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

ago

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

ago

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

ago

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

ago

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.