Uczniowie szkół średnich poznali tajniki dobrej komunikacji

Uczniowie szkół średnich poznali tajniki dobrej komunikacji

Published

XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości warsztatem umiejętności dla młodych 

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i w Gdyni po raz jedenasty zorganizowała Festiwal Przedsiębiorczości - wydarzenie mające na celu popularyzowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich. Podczas tegorocznej edycji, cykl spotkań w formie wykładów został poświęcony tematyce dobrej komunikacji, jako niezbędnego elementu w drodze do osiągnięcia sukcesu. Jak co roku, w gronie prelegentów znaleźli się zarówno wykładowcy - praktycy, przedsiębiorcy, prawnicy oraz specjaliści - tym razem głównie z dziedziny social media. Inicjatywa ma również zachęcić młode osoby do zdobywania praktycznej wiedzy, która jest niezbędną bazą w podejmowaniu pierwszych kroków biznesowych. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery - poprzez budowanie własnego wizerunku.
Uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w Festiwalu Przedsiębiorczości, podczas dwóch dni spotkań mieli okazję poznać m.in. tajniki budowania marki osobistej i firmowej z użyciem mediów społecznościowych, obowiązujące trendy w poszukiwaniu pracy przez wchodzące na rynek pokolenie Z, historię znanych marek, prawne aspekty poruszania się w sieci czy też fenomen networkingu.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

20171201125036_IMG_1106-01.jpeg

image | 635 KB

Download
_MG_7145.jpg

image | 6.18 MB

Download
_MG_7056.jpg

image | 7.5 MB

Download
_MG_7009 (1) — kopia.jpg

image | 114 KB

Download
festiwal A4 pelegenci-2.pdf

pdf | 2.64 MB

Download
Related Stories
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

ago

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

ago

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

ago

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

ago

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Grono absolwentów WSB rośnie

Uroczysta Gala Akademicka, która w tym roku odbyła się 25 listopada w Filharmonii Bałtyckiej, była wyjątkową okazją otrzymania dyplomu ukończenia studiów z rąk Rektora prof. nadzw. dr hab. Jana Wiśniewskiego oraz Dziekana prof. nadzw. dr hab. Marcin Kalinowskiego.W roku