Zapraszamy na Business&Tutors Day

Zapraszamy na Business&Tutors Day

Opublikowany

Już 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin. Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.

WSB Business &Tutors Day to nowa odsłona jesiennej edycji dni studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wydarzenie ma charakter otwarty, podzielone jest na dwa bloki – Tutors Day poświęcony rozwojowi kompetencji personalnych, pedagogice, coachingowi i psychologii oraz Business Day poświęcony zarządzaniu firmą, finansowaniu, innowacjom i przywództwu. Partnerem biznesowej części wydarzenia jest Aula Polska Wrocław, inicjatywa zrzeszająca przedsiębiorców technologicznych z Dolnego Śląska.

- Naszym celem jest promowanie przedsiębiorczości technologicznej i wymiana wiedzy w tym obszarze. Wierzymy w efekt synergii, dlatego na spotkania Aula do wygłoszenia prelekcji zapraszamy osoby, które mają unikalne umiejętności lub godne uznania doświadczenie w biznesie czy zarządzaniu. Dzielą się wiedzą w formie ok. 30-minutowych prelekcji. Charakterystyczne jest to, że na Auli panuje luźna atmosfera, jest przestrzeń do dyskusji. Dla uczestników Business Day wspólnie z uczelnią szykujemy niespodziankę w postaci pizzy, która będzie dodatkowo sprzyjać rozmowom w kuluarach.

mówi Maciej Szott, organizator Aula Polska Wrocław

Całkowicie inna tematyka poruszona zostanie podczas Tutors Day, który poświęcony jest zarządzaniu placówką oświatową i metodom kształcenia oraz terapii w pracy z dziećmi i dorosłymi. Uczestnicy mają do wyboru warsztaty poświęcone m.in. autyzmowi, edukacji Montessori, edukacji seksualnej oraz zaburzeniom rozwojowym. Poprowadzona zostanie również lekcja pokazowa w ramach zajęć ze studentami na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz Zespołem Aspergera.
Podczas Tutors Day odbędą się również wykłady specjalne poświęcone innowacyjnym metodom kształcenia. Wygłoszą je przedstawiciele Stowarzyszenia WIOSNA znanego z akcji społecznych Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości oraz działającego we Wrocławiu Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin, które jest inicjatorem nowatorskich akcji edukacyjnych.

Dodatkowo uczestnicy WSB Business&Tutors Day, którzy w dniu wydarzenia zdecydują się zapisać na studia podyplomowe otrzymają zniżkę na studia w wysokości 200 zł.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. WSB Business&Tutors Day odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fabrycznej 29-31 w budynku B. Formularz zapisów oraz program znajdują się na stronie:  http://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/business-tutors-day-zajecia-z-praktykami-auli-polskiej-i-nie-tylko.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sylwetki prelegentów - WSB Business Day.pdf

pdf | 25,7 KB

Pobierz
WSB TutorsDay_16.09.2017_program.pdf

pdf | 34,2 KB

Pobierz
Ulotka_WSB Business&Tutors Day_social media_1.PNG

grafika | 334 KB

Pobierz
Ulotka_WSB Business&Tutors Day_social media_2.PNG

grafika | 88 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia na kierunku Inżynieria zarządzania - czym różnią się od innych?

temu

Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
Konferencja Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju

temu

Konferencja „Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju” odbędzie się 20 września br. we Wrocławiu. Jej celem jest przybliżenie zmian w systemie zabezpieczenia emerytalnego oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o lokalny i długoterminowy kapitał prywatny. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

temu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

temu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.