MBA Day już 7 czerwca
MBA Day już 7 czerwca

MBA Day już 7 czerwca

Opublikowany

Bezpłatne warsztaty na temat przywództwa i osiągania celów, prezentacja programów MBA i spotkanie z wykładowcami prestiżowych kierunków – to propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dla osób planujących podjęcie studiów Master of Business Administration. Uczelnia zaprasza na MBA Day, który odbędzie się 7 czerwca.

Studia MBA to najwyższy poziom edukacji związanej z biznesem i przywództwem. Pozwalają zdobyć kompleksową, nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, wymienić się dobrymi praktykami i know how oraz stanowią potencjalne źródło perspektywicznych kontaktów biznesowych.

– Studia MBA przeznaczone są dla osób, które świadomie podchodzą do planowania kariery i chcą zdobyć specjalistyczną wiedzą na temat zarządzania. Studia trwają 1-2 lata w zależności od kierunku, mogą być realizowane na polskiej lub angielskiej ścieżce językowej. Dzięki specjalnym programom nauczania, słuchacze rozwijają kompetencje menadżerskie. To też wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy między uczestnikami, którymi są osoby mające już konkretne doświadczenia i osiągnięcia zawodowe. Co istotne, przed absolwentami otwierają się też nowe możliwości na rynku pracy, bo tytuł MBA ceniony jest na całym świecie.

mówi Magdalena Kuriata, Dyrektor Programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

W WSB we Wrocławiu realizowane są cztery programy studiów MBA, z czego dwa w partnerstwie z prestiżową amerykańska uczelnią Franklin University. W tym roku WSB wprowadziła nowe programy, Executive MBA - Project Management w partnerstwie z  EY Academy of Business oraz Executive MBA - Business Trends w partnerstwie z Adventure for Thought. Uczestnicy MBA Day będą mogli poznać wykładowców tych kierunków i wziąć udział w warsztatach przez nich prowadzonych.

MBA Day 2017

Wydarzenie odbędzie się w środę 7 czerwca w godzinach 16:30-20:30 w Strefie MBA (budynek B, I piętro) Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Program:
  • 16:30-17:15 Rejestracja
  • 17:15-18:15 Warsztat "Skuteczne przywództwo – podejście praktyczne", Krzysztof Kowalczuk - wykładowca programu MBA
  • 18:30-19:30 – Warsztat "Jak osiągać swoje cele i marzenia w biznesie i poza nim? Zostań Alpinistą Życia", Jacek Skrzypczyński – wykładowca na nowych studiach Executive MBA – Business Trends
  • 19:30-20:30 – Networking
Osoby zainteresowane mogą również wziąć udział w spotkaniu na temat programu anglojęzycznego Franklin University MBA pt. "How to survive 2 years of FU MBA studies - students' approach", które odbędzie się o godz. 18:30.

Zapisy
Aby wziąć udział w MBA Day, wystarczy wypełnić formularz zapisu dostępny na stronie:
http://studiamba.wsb.pl/kolejny-mba-day-juz-7-czerwca

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zaproszenie na MBA_Day_WSB.PNG

grafika | 120 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia na kierunku Inżynieria zarządzania - czym różnią się od innych?

temu

Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
Konferencja Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju

temu

Konferencja „Kapitał i Instrumenty dla Rozwoju” odbędzie się 20 września br. we Wrocławiu. Jej celem jest przybliżenie zmian w systemie zabezpieczenia emerytalnego oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o lokalny i długoterminowy kapitał prywatny. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.
Naukowcy z całego świata we Wrocławiu

temu

Przedstawiciele nauki będą dyskutować o wyzwaniach klimatycznych oraz stabilności współczesnych systemów finansowych i gospodarczych. Okazją do wymiany poglądów i szukania rozwiązań dla globalnych problemów, jest konferencja International Society for the Intercommunication of New Ideas, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
Studia z dofinansowaniem UE – trwa rekrutacja we Wrocławiu

temu

W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu można się zapisać na studia dofinansowane ze środków UE. Do wyboru są specjalności na kierunkach Logistyka inżynierska, Informatyka, Zarządzanie oraz Finanse i rachunkowość. To szansa na dużo tańsze studia, ale trzeba się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.