MBA Day już 7 czerwca
MBA Day już 7 czerwca

MBA Day już 7 czerwca

Opublikowany

Bezpłatne warsztaty na temat przywództwa i osiągania celów, prezentacja programów MBA i spotkanie z wykładowcami prestiżowych kierunków – to propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dla osób planujących podjęcie studiów Master of Business Administration. Uczelnia zaprasza na MBA Day, który odbędzie się 7 czerwca.

Studia MBA to najwyższy poziom edukacji związanej z biznesem i przywództwem. Pozwalają zdobyć kompleksową, nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, wymienić się dobrymi praktykami i know how oraz stanowią potencjalne źródło perspektywicznych kontaktów biznesowych.

– Studia MBA przeznaczone są dla osób, które świadomie podchodzą do planowania kariery i chcą zdobyć specjalistyczną wiedzą na temat zarządzania. Studia trwają 1-2 lata w zależności od kierunku, mogą być realizowane na polskiej lub angielskiej ścieżce językowej. Dzięki specjalnym programom nauczania, słuchacze rozwijają kompetencje menadżerskie. To też wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy między uczestnikami, którymi są osoby mające już konkretne doświadczenia i osiągnięcia zawodowe. Co istotne, przed absolwentami otwierają się też nowe możliwości na rynku pracy, bo tytuł MBA ceniony jest na całym świecie.

mówi Magdalena Kuriata, Dyrektor Programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

W WSB we Wrocławiu realizowane są cztery programy studiów MBA, z czego dwa w partnerstwie z prestiżową amerykańska uczelnią Franklin University. W tym roku WSB wprowadziła nowe programy, Executive MBA - Project Management w partnerstwie z  EY Academy of Business oraz Executive MBA - Business Trends w partnerstwie z Adventure for Thought. Uczestnicy MBA Day będą mogli poznać wykładowców tych kierunków i wziąć udział w warsztatach przez nich prowadzonych.

MBA Day 2017

Wydarzenie odbędzie się w środę 7 czerwca w godzinach 16:30-20:30 w Strefie MBA (budynek B, I piętro) Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Program:
  • 16:30-17:15 Rejestracja
  • 17:15-18:15 Warsztat "Skuteczne przywództwo – podejście praktyczne", Krzysztof Kowalczuk - wykładowca programu MBA
  • 18:30-19:30 – Warsztat "Jak osiągać swoje cele i marzenia w biznesie i poza nim? Zostań Alpinistą Życia", Jacek Skrzypczyński – wykładowca na nowych studiach Executive MBA – Business Trends
  • 19:30-20:30 – Networking
Osoby zainteresowane mogą również wziąć udział w spotkaniu na temat programu anglojęzycznego Franklin University MBA pt. "How to survive 2 years of FU MBA studies - students' approach", które odbędzie się o godz. 18:30.

Zapisy
Aby wziąć udział w MBA Day, wystarczy wypełnić formularz zapisu dostępny na stronie:
http://studiamba.wsb.pl/kolejny-mba-day-juz-7-czerwca

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zaproszenie na MBA_Day_WSB.PNG

grafika | 120 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Powietrzne akrobacje i koncert Raz Dwa Trzy na 20 lecie WSB we Wrocławiu

temu

Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Wykład otwarty pt. Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii

temu

Zapraszamy na wykład otwarty pt. „Anatomia samobójstwa z perspektywy prawa karnego i psychologii”, który poprowadzi gość specjalny zaproszony przez Koło Naukowe Prawa w WSB we Wrocławiu – psycholog i adwokat Agnieszka Szmigielska.
MBA Day we Wrocławiu

temu

Już 20 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów MBA. Gościem wydarzenia, który wygłosie prelekcję pt. "Lider - strateg - negocjator" będzie ekonomista dr Krzysztof Koj. Zapraszamy na MBA Day!
Bądź świadomy i odpowiedzialny, bądź fair trade

temu

Świat zmienia się coraz szybciej, ale czy na pewno o taki rozwój świata nam chodzi? Skala ubóstwa i nierówności na świecie rośnie a sukces, który stał się domeną dobrego życia, nierzadko osiągany jest kosztem wykorzystywania ludzi w biednych częściach globu. Na ten problem warto zwrócić uwagę szczególnie 12 maja, kiedy obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu.

Dolnoślązaczka walczy o tytuł Miss Świata na Wózku

Weronika Wróbel jest finalistką konkursu Miss Polski na Wózku, a teraz walczy o udział w międzynarodowym konkursie piękności Miss Świata na Wózku - Miss Wheelchair World 2017. Żeby wystartować w tym wyjątkowym konkursie, musi wygrać plebiscyt, który trwa do 18 sierpnia br.