Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Opublikowany

Dwa dyplomy w dwa lata? Studia magisterskie z podyplomowymi w ramach jednego toku studiów? Takie możliwości stwarza Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Studia II stopnia z podyplomowymi to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala wzbogacić swoje umiejętności i CV oraz zwiększyć szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

Studia magisterskie z podyplomowymi to możliwość połączenia w jednym czasie dwóch rodzajów studiów, a tym samym szansa na zdobycie od razu dwóch dyplomów. Takie rozwiązanie cechuje szereg korzyści. Zajęcia są dobrane i ułożone w przemyślany sposób. Z powodzeniem można je łączyć z pracą zawodową, a dodatkowo zostaje jeszcze sporo czasu na życie prywatne. To również oszczędność pieniędzy, ponieważ studenci płacą tylko jedno czesne – niższe, niż gdyby zapisali się osobno na studia II stopnia i podyplomowe. Zajęcia prowadzą osoby z dużym doświadczeniem biznesowym w danej branży, a wiedzę łatwiej jest przyswoić dzięki ciekawym i interaktywnym metodom nauczania np. warsztatom, grom biznesowym, wizytom studyjnym.
- Studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu cieszą się dużym zainteresowaniem – mówi dr Małgorzata Kluska-Nowicka, wicekanclerz uczelni. – Trudno się temu dziwić. Dzięki tak skonstruowanej ofercie studenci zdobywają podwójną dawkę praktycznych umiejętności oraz dwa dokumenty będące ich potwierdzeniem. W jednym czasie uzyskują tytuł magistra i świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych. To znacząca przewaga na rynku pracy, która może pomóc wyróżnić się wśród innych kandydatów.
Studia II stopnia z podyplomowymi można zrealizować na jednym z trzech kierunków: finansach i rachunkowości, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. Do każdej specjalności dopasowane są propozycje komplementarnych kierunków studiów podyplomowych np. innowacyjne zarządzanie marką, psychologia zarządzania, studia menedżerskie. Dzięki temu można zdobyć dodatkowe kompetencje i wzbogacić wiedzę zdobytą w trakcie studiów magisterskich. Na I roku studenci realizują przedmioty kształcenia ogólnego i kierunkowe przewidziane dla studiów II stopnia. Od drugiego semestru przygotowują również pracę dyplomową. Na II roku uczestniczą w zajęciach studiów magisterskich i podyplomowych.
Rekrutacja na studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu trwa do końca września. Więcej informacji: http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_poznan_logo.jpg

grafika | 68,2 KB

Pobierz
wsb_poznan_grafika_2_dyplomy.jpg

grafika | 338 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Coś na jesienną chandrę, czyli darmowy warsztat z psychologii pozytywnej

temu

Wyższa Szkołą Bankowa w Poznaniu zaprasza 9 października na warsztat otwarty z psychologii pozytywnej. Poprowadzi do psycholożką Sabina Sadecka, która opowie o naszym pesymistycznym umyśle oraz o psychologii pozytywnej, która potrafi sobie z nim poradzić.. Psycholog
Kilkanaście tysięcy złotych dla studenta? Tak, ale tylko na studiach dualnych.

temu

Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje  studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Poznań gości Bałtycką Europę

temu

Od wczoraj Poznań jest gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej Current Challenges of Local and Regional Development organizowanej przez Uniwersytet Bałtycki -  organizację skupiającą ponad 200-ście uczelni z regionu Morza Bałtyckiego. Współorganizatorami konferencji są dwie poznańskie uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicz oraz Wyższa Szkoła Bankowa.
WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

temu

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.