Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Opublikowany

Dwa dyplomy w dwa lata? Studia magisterskie z podyplomowymi w ramach jednego toku studiów? Takie możliwości stwarza Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Studia II stopnia z podyplomowymi to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala wzbogacić swoje umiejętności i CV oraz zwiększyć szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

Studia magisterskie z podyplomowymi to możliwość połączenia w jednym czasie dwóch rodzajów studiów, a tym samym szansa na zdobycie od razu dwóch dyplomów. Takie rozwiązanie cechuje szereg korzyści. Zajęcia są dobrane i ułożone w przemyślany sposób. Z powodzeniem można je łączyć z pracą zawodową, a dodatkowo zostaje jeszcze sporo czasu na życie prywatne. To również oszczędność pieniędzy, ponieważ studenci płacą tylko jedno czesne – niższe, niż gdyby zapisali się osobno na studia II stopnia i podyplomowe. Zajęcia prowadzą osoby z dużym doświadczeniem biznesowym w danej branży, a wiedzę łatwiej jest przyswoić dzięki ciekawym i interaktywnym metodom nauczania np. warsztatom, grom biznesowym, wizytom studyjnym.
- Studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu cieszą się dużym zainteresowaniem – mówi dr Małgorzata Kluska-Nowicka, wicekanclerz uczelni. – Trudno się temu dziwić. Dzięki tak skonstruowanej ofercie studenci zdobywają podwójną dawkę praktycznych umiejętności oraz dwa dokumenty będące ich potwierdzeniem. W jednym czasie uzyskują tytuł magistra i świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych. To znacząca przewaga na rynku pracy, która może pomóc wyróżnić się wśród innych kandydatów.
Studia II stopnia z podyplomowymi można zrealizować na jednym z trzech kierunków: finansach i rachunkowości, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. Do każdej specjalności dopasowane są propozycje komplementarnych kierunków studiów podyplomowych np. innowacyjne zarządzanie marką, psychologia zarządzania, studia menedżerskie. Dzięki temu można zdobyć dodatkowe kompetencje i wzbogacić wiedzę zdobytą w trakcie studiów magisterskich. Na I roku studenci realizują przedmioty kształcenia ogólnego i kierunkowe przewidziane dla studiów II stopnia. Od drugiego semestru przygotowują również pracę dyplomową. Na II roku uczestniczą w zajęciach studiów magisterskich i podyplomowych.
Rekrutacja na studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu trwa do końca września. Więcej informacji: http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wsb_poznan_logo.jpg

grafika | 68,2 KB

Pobierz
wsb_poznan_grafika_2_dyplomy.jpg

grafika | 338 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

temu

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.
Czego życzyć współczesnym Kobietom?

temu

Dzień Kobiet to święto obchodzone od 1910 roku. W Polsce szczególnie popularne było w czasach PRLu. Kiedyś kobiety otrzymywały goździki, dziś najczęściej są to tulipany, róże i drobne upominki. W Dniu Kobiet chciałabym zwrócić uwagę na problemy i wyzwania, które stoją przed kobietami, i które dziś, w XXI wieku, wciąż są aktualne. Czego należy życzyć współczesnym Kobietom?
Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

temu

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuszcza ponad 350 osób. Podczas uroczystości zarówno sami bohaterowie, jak i ich bliscy, nie kryli wzruszenia, dumy i radości.
Jak nie dać się zwariować podczas wyprzedaży

temu

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia sieci handlowe ogłaszają okres wielkich wyprzedaży. Kusząc atrakcyjnymi promocjami, rabatami cenowymi i gratisami, przyciągają tłumy klientów. Niestety zakupowe szaleństwo często kończy się pustym portfelem i wózkiem wypełnionym niepotrzebnymi rzeczami. Karolina Oleksa-Marewska, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu podpowiada, jak nie dać się zwariować i zakupy robić z głową:

Dzień Skarbowo-Celny w WSB w Opolu

Kolejne spotkania z praktykami w WSB - tym razem gościliśmy ekspertów i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Opolu.