Dobra komunikacja drogą do sukcesu - XI edycja przed nami

Dobra komunikacja drogą do sukcesu - XI edycja przed nami

Opublikowany

Cel - popularyzowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich

W dniach 30 listopada w Gdańsku oraz 1 grudnia w Gdyni odbędzie się XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni. Dobra komunikacja drogą do sukcesu – to temat przewodni tegorocznej edycji. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości poprzez budowanie własnego wizerunku oraz sprawnego poruszania się w dynamicznie rozwijającym się świecie social mediów. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery. Dzięki licznym bezpłatnym  spotkaniom z trenerami biznesu, prawnikami, a także młodymi aktywnymi przedsiębiorcami uczestnicy Festiwalu będą mieli okazję poszerzać swoje horyzonty, a także praktyczne umiejętności.

Festiwal Przedsiębiorczości 2017 | Gdańsk - WSB.pl

W dniach 30 listopada w Gdańsku oraz 1 grudnia w Gdyni odbędzie się XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni. Dobra komunikacja drogą do sukcesu – to temat przewodni tegorocznej edycji. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości poprzez budowanie własnego wizerunku oraz sprawnego poruszania się w dynamicznie rozwijającym się świecie social mediów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

festiwal A4 pelegenci-2.pdf

pdf | 2,64 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Dwa dyplomy w dwa lata? Studia magisterskie z podyplomowymi w ramach jednego toku studiów? Takie możliwości stwarza Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Studia II stopnia z podyplomowymi to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala wzbogacić swoje umiejętności i CV oraz zwiększyć szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.