Dobra komunikacja drogą do sukcesu - XI edycja przed nami

Dobra komunikacja drogą do sukcesu - XI edycja przed nami

Opublikowany

Cel - popularyzowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich

W dniach 30 listopada w Gdańsku oraz 1 grudnia w Gdyni odbędzie się XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni. Dobra komunikacja drogą do sukcesu – to temat przewodni tegorocznej edycji. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości poprzez budowanie własnego wizerunku oraz sprawnego poruszania się w dynamicznie rozwijającym się świecie social mediów. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery. Dzięki licznym bezpłatnym  spotkaniom z trenerami biznesu, prawnikami, a także młodymi aktywnymi przedsiębiorcami uczestnicy Festiwalu będą mieli okazję poszerzać swoje horyzonty, a także praktyczne umiejętności.

Festiwal Przedsiębiorczości 2017 | Gdańsk - WSB.pl

W dniach 30 listopada w Gdańsku oraz 1 grudnia w Gdyni odbędzie się XI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni. Dobra komunikacja drogą do sukcesu – to temat przewodni tegorocznej edycji. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości poprzez budowanie własnego wizerunku oraz sprawnego poruszania się w dynamicznie rozwijającym się świecie social mediów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

festiwal A4 pelegenci-2.pdf

pdf | 2,64 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

temu

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

temu

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.