Międzynarodowa akredytacja IACBE dla WSB w Gdańsku 

Międzynarodowa akredytacja IACBE dla WSB w Gdańsku 

Opublikowany

Potwierdzenie jakości kształcenia

Na dorocznej konferencji International Assembly for Collegiate Business Education w San Francisco zapadła decyzja o uzyskaniu przez Wydział Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku akredytacji 4 kierunków studiów licencjackich i magisterskich (Zarządzanie, Logistyka, Turystyka i Rekreacja, Finanse i Rachunkowość).
Akredytacja IACBE certyfikuje wysoką jakość kształcenia na kierunkach biznesowych rozpoznawalną na całym świecie.
W ten sposób Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku dołączyła do globalnej grupy uczelni biznesowych rozpoznawanych w środowisku, jako przekazujące swoim studentom profesjonalną wiedzę i umiejętności.
W czasie konferencji instytucji akredytującej Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku reprezentował dr Michał Pronobis. 

Międzynarodowy certyfikat gwarantujący dyplom ukończenia studiów, który liczy się na rynku pracy

Przyznana akredytacja dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku to przede wszystkim  znak jakości kształcenia i pewność, że to jak uczymy, spełnia międzynarodowe standardy. Akredytacja otwiera możliwości korzystania z doświadczeń innych uczelni, wyjazdów za granicę na staże i praktyki, odbywania zajęć z wykładowcami z innych uczelni. Dla obecnych i przyszłych partnerów biznesowych Wyższej Szkoły Bankowej akredytacja jest potwierdzeniem, że jesteśmy bardzo dobrą uczelnią, z którą warto podejmować i utrzymywać współpracę.

Akredytacja IACBE | Gdańsk - WSB.pl

O akredytacji IACBE Akredytacja IACBE jest swoistym certyfikatem jakości, potwierdzeniem spełnienia przez uczelnię określonych wymogów dotyczących sprawnego funkcjonowania, wysokiego poziomu dydaktyki, innowacyjnego zarządzania oraz dobrych relacji z biznesem. Akredytacja gwarantuje studentom, że w akredytowanej uczelni uzyskają profesjonalną wiedzę i umiejętności oraz dyplom ukończenia studiów, który liczy się na rynku pracy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

certyfikatakredytacji.png

grafika | 203 KB

Pobierz
IACBE_logo_Accredited_navy_Horiz.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Dobra komunikacja drogą do sukcesu - XI edycja przed nami

Cel - popularyzowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich