Międzynarodowa akredytacja IACBE dla WSB w Gdańsku 

Międzynarodowa akredytacja IACBE dla WSB w Gdańsku 

Opublikowany

Potwierdzenie jakości kształcenia

Na dorocznej konferencji International Assembly for Collegiate Business Education w San Francisco zapadła decyzja o uzyskaniu przez Wydział Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku akredytacji 4 kierunków studiów licencjackich i magisterskich (Zarządzanie, Logistyka, Turystyka i Rekreacja, Finanse i Rachunkowość).
Akredytacja IACBE certyfikuje wysoką jakość kształcenia na kierunkach biznesowych rozpoznawalną na całym świecie.
W ten sposób Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku dołączyła do globalnej grupy uczelni biznesowych rozpoznawanych w środowisku, jako przekazujące swoim studentom profesjonalną wiedzę i umiejętności.
W czasie konferencji instytucji akredytującej Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku reprezentował dr Michał Pronobis. 

Międzynarodowy certyfikat gwarantujący dyplom ukończenia studiów, który liczy się na rynku pracy

Przyznana akredytacja dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku to przede wszystkim  znak jakości kształcenia i pewność, że to jak uczymy, spełnia międzynarodowe standardy. Akredytacja otwiera możliwości korzystania z doświadczeń innych uczelni, wyjazdów za granicę na staże i praktyki, odbywania zajęć z wykładowcami z innych uczelni. Dla obecnych i przyszłych partnerów biznesowych Wyższej Szkoły Bankowej akredytacja jest potwierdzeniem, że jesteśmy bardzo dobrą uczelnią, z którą warto podejmować i utrzymywać współpracę.

Akredytacja IACBE | Gdańsk - WSB.pl

O akredytacji IACBE Akredytacja IACBE jest swoistym certyfikatem jakości, potwierdzeniem spełnienia przez uczelnię określonych wymogów dotyczących sprawnego funkcjonowania, wysokiego poziomu dydaktyki, innowacyjnego zarządzania oraz dobrych relacji z biznesem. Akredytacja gwarantuje studentom, że w akredytowanej uczelni uzyskają profesjonalną wiedzę i umiejętności oraz dyplom ukończenia studiów, który liczy się na rynku pracy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

certyfikatakredytacji.png

grafika | 203 KB

Pobierz
IACBE_logo_Accredited_navy_Horiz.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

temu

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

temu

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.