Dobro się opłaca

Dobro się opłaca

Opublikowany

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku laureatem Konkursu im. Marka Drapińskiego

Fundacja TEB w roku akademickim 2016/2017 zorganizowała dwunastą edycję konkursu im. Marka Drapińskiego. Jest to konkurs dedykowany osobom, które swój wolny czas poświęcają dla dobra innych. W tym roku kapituła konkursu postanowiła przyznać tytuł Laureata Nagrody studentce WSB w Gdańsku – Annie Nowak. Nagroda ta została przyznana za jej głębokie zaangażowanie  m.in. w opiekę i pomoc osobom chorym w Fundacji „Trzeba Marzyć”, prowadzenie akcji edukacyjnych w kampaniach w Fundacji Rosa, za pomoc w opiece nad dziećmi z rodziny zastępczej, za prowadzenie sztabu WOŚP w Tczewie, a także za włączenie się do akcji „Daj włos” Fundacji Rak ‘n’ Roll.

Nagroda wyrazem uznania za postawę godną naśladowania

Konkurs o Nagrodę im. Marka Drapińskiego skierowany jest do studentów i absolwentów Wyższych Szkół Bankowych oraz słuchaczy, uczniów i tegorocznych absolwentów szkół prowadzonych przez TEB Edukacja sp. z o.o. Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana przez Fundację TEB jest nagrodą pieniężną. Celem inicjatorów Konkursu jest znalezienie i docenienie osób wrażliwych na los innych. Ludzi, którzy mają nie tylko pomysł na swoje życie, ale są także zaangażowani w życie społeczne i otwarci na drugiego człowieka. Nagroda jest wyrazem uznania dla takiej postawy i wsparciem w realizacji ambitnych zamierzeń. Nagroda jest przyznawana dla upamiętnienia osoby Marka Drapińskiego, Wiceprezesa Zarządu Towarzystwa Edukacji Bankowej SA, tragicznie zmarłego w 2000 roku. Był on jednym z twórców sieci szkół policealnych prowadzonych wtedy przez TEB SA i współorganizatorem pionu Wyższych Szkół Bankowych. Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana jest nieprzerwanie od 2005 roku. Na przestrzeni 12 lat do Konkursu przystąpiło niemal 200 kandydatów, spośród których tytuł Laureata przyznano 16 osobom. Łączna kwota nagród przyznanych w Konkursie wynosi ponad 200 000 złotych

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Pokaż Nam Język - XVII edycja Konkursu rozstrzygnięta

Społeczeństwo wielokulturowe jako wyzwanie XXI wieku