Dobro się opłaca

Dobro się opłaca

Opublikowany

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku laureatem Konkursu im. Marka Drapińskiego

Fundacja TEB w roku akademickim 2016/2017 zorganizowała dwunastą edycję konkursu im. Marka Drapińskiego. Jest to konkurs dedykowany osobom, które swój wolny czas poświęcają dla dobra innych. W tym roku kapituła konkursu postanowiła przyznać tytuł Laureata Nagrody studentce WSB w Gdańsku – Annie Nowak. Nagroda ta została przyznana za jej głębokie zaangażowanie  m.in. w opiekę i pomoc osobom chorym w Fundacji „Trzeba Marzyć”, prowadzenie akcji edukacyjnych w kampaniach w Fundacji Rosa, za pomoc w opiece nad dziećmi z rodziny zastępczej, za prowadzenie sztabu WOŚP w Tczewie, a także za włączenie się do akcji „Daj włos” Fundacji Rak ‘n’ Roll.

Nagroda wyrazem uznania za postawę godną naśladowania

Konkurs o Nagrodę im. Marka Drapińskiego skierowany jest do studentów i absolwentów Wyższych Szkół Bankowych oraz słuchaczy, uczniów i tegorocznych absolwentów szkół prowadzonych przez TEB Edukacja sp. z o.o. Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana przez Fundację TEB jest nagrodą pieniężną. Celem inicjatorów Konkursu jest znalezienie i docenienie osób wrażliwych na los innych. Ludzi, którzy mają nie tylko pomysł na swoje życie, ale są także zaangażowani w życie społeczne i otwarci na drugiego człowieka. Nagroda jest wyrazem uznania dla takiej postawy i wsparciem w realizacji ambitnych zamierzeń. Nagroda jest przyznawana dla upamiętnienia osoby Marka Drapińskiego, Wiceprezesa Zarządu Towarzystwa Edukacji Bankowej SA, tragicznie zmarłego w 2000 roku. Był on jednym z twórców sieci szkół policealnych prowadzonych wtedy przez TEB SA i współorganizatorem pionu Wyższych Szkół Bankowych. Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana jest nieprzerwanie od 2005 roku. Na przestrzeni 12 lat do Konkursu przystąpiło niemal 200 kandydatów, spośród których tytuł Laureata przyznano 16 osobom. Łączna kwota nagród przyznanych w Konkursie wynosi ponad 200 000 złotych

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

temu

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

temu

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.