Kolejni absolwenci studiów Master of Business Administration

Kolejni absolwenci studiów Master of Business Administration

Opublikowany

Rośnie popularność studiów MBA

Do grona osób, które mogą pochwalić się prestiżowym dyplomem studiów MBA dołączyło 29 absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uroczyste podsumowanie dwuletniego programu Master of Business Administration i wręczenie dyplomów odbyło się 14.10. w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. W tegorocznej uroczystości wzięli udział absolwenci programu oraz władze uczelni: Rektor prof. nadzw. dr hab. Jan Wiśniewski, Wicekanclerz Małgorzata Bednarek, Dziekan Wydziału Finansów i Zarządzania w Gdańsku prof. nadzw. dr hab. Marcin Kalinowski, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania w Gdyni dr Artur Kozłowski, przedstawiciele uczelni partnerskiej programu MBA - University of Northampton z Wielkiej Brytanii, Dyrektor ds. międzynarodowych Bill Toyer, Hayley Henderson a także Dyrektor Programu MBA dr Michał Pronobis, poprzedni Dyrektor Programu MBA Izabela Bednarska oraz Prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA Małgorzata Tobiszewska.

Prestiżowy program

Program Master of Business Administration w WSB w Gdańsku został opracowany we współpracy z partnerem - University of Northampton i odzwierciedla aktualne potrzeby przedsiębiorców. MBA to elitarne studia ukierunkowane na szeroko rozumiany rozwój kompetencji biznesowych niezbędnych do skutecznego i efektywnego zarządzania. Program kładzie szczególny nacisk na praktyczną stronę nauczania. Studia trwają 2 lata, program obejmuje 20 modułów obowiązkowych (w tym moduł wyjazdowy), grę menedżerską, 2 wykłady do wyboru oraz seminarium dyplomowe - łącznie 454 godziny zajęć o zróżnicowanej tematyce. Podczas studiów słuchacze mają możliwość wyjazdu do siedziby partnera – Northampton University w Wielkiej Brytanii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
20 lat Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

temu

Największa na Pomorzu niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji na Stadionie Energa odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna atrakcja –koncert Anny Dąbrowskiej. W jubileuszowej gali uczestniczyły władze województwa pomorskiego oraz władze miasta, przedstawiciele środowiska naukowego oraz firm, organizacji i stowarzyszeń zaangażowanych w życie biznesowe regionu.
Studia on-line w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

temu

"Chcę studiować, rozwijać się, ale nie mam czasu na dojazdy". W dobie mobilnego pędu życia, w którym jesteśmy stale on-line,  znaleźliśmy i na tą bolączkę dzisiejszych czasów ciekawe rozwiązanie.
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.