Kolejni absolwenci studiów Master of Business Administration

Kolejni absolwenci studiów Master of Business Administration

Opublikowany

Rośnie popularność studiów MBA

Do grona osób, które mogą pochwalić się prestiżowym dyplomem studiów MBA dołączyło 29 absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uroczyste podsumowanie dwuletniego programu Master of Business Administration i wręczenie dyplomów odbyło się 14.10. w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. W tegorocznej uroczystości wzięli udział absolwenci programu oraz władze uczelni: Rektor prof. nadzw. dr hab. Jan Wiśniewski, Wicekanclerz Małgorzata Bednarek, Dziekan Wydziału Finansów i Zarządzania w Gdańsku prof. nadzw. dr hab. Marcin Kalinowski, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania w Gdyni dr Artur Kozłowski, przedstawiciele uczelni partnerskiej programu MBA - University of Northampton z Wielkiej Brytanii, Dyrektor ds. międzynarodowych Bill Toyer, Hayley Henderson a także Dyrektor Programu MBA dr Michał Pronobis, poprzedni Dyrektor Programu MBA Izabela Bednarska oraz Prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA Małgorzata Tobiszewska.

Prestiżowy program

Program Master of Business Administration w WSB w Gdańsku został opracowany we współpracy z partnerem - University of Northampton i odzwierciedla aktualne potrzeby przedsiębiorców. MBA to elitarne studia ukierunkowane na szeroko rozumiany rozwój kompetencji biznesowych niezbędnych do skutecznego i efektywnego zarządzania. Program kładzie szczególny nacisk na praktyczną stronę nauczania. Studia trwają 2 lata, program obejmuje 20 modułów obowiązkowych (w tym moduł wyjazdowy), grę menedżerską, 2 wykłady do wyboru oraz seminarium dyplomowe - łącznie 454 godziny zajęć o zróżnicowanej tematyce. Podczas studiów słuchacze mają możliwość wyjazdu do siedziby partnera – Northampton University w Wielkiej Brytanii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dane w sieci - czy wymogi RODO zmienią ich zabezpieczenie?

temu

Postęp informatyczny oprócz szerokiej gamy zastosowań w biznesie, medycynie i edukacji, potęguje również nowe zagrożenia. Jednym z nich jest przechowywanie i ochrona danych osobowych, którymi posługujemy się w sieci. Obecnie zbierają je nie tylko instytucje publiczne, ale przede wszystkim są narzędziem marketingowym, którego nieumiejętne zabezpieczenie owocuje problemami przedsiębiorstwa.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z nowoczesnym laboratorium tradingowym

temu

OSTC, największa firma tradingowa w Polsce handlująca m.in. na giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwierają pierwsze laboratorium tradingowe na uczelni niepublicznej w Polsce. Dla studentów to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, ale także pracy.
Studenci WSB konstruują czujniki monitorujące zanieczyszczenie powietrza

temu

Trójmiasto zyska dziewiętnaście czujników monitorujących zanieczyszczenie powietrza. Jest to efekt współpracy Wyższej Szkoły Bankowej, firmy LPP oraz stowarzyszeń Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Miasto Moje.
Fintech - pomysł na biznes?

temu

Polska najmocniejsza w Europie Środkowej w sektorze technologii finansowych. Firma konsultingowa Deloitte obliczyła wartość rynku fintech w Polsce na ponad 850 mln euro wobec 2,2 mld euro w całym regionie.

Dobro się opłaca

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku laureatem Konkursu im. Marka Drapińskiego