Akademia sprzedawcy – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej

Akademia sprzedawcy – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej

Opublikowany

Linda Sparks, autorka książki „Efektywna sprzedaż” napisała: „Możesz wyróżnić się spośród innych, udowadniając klientom, że wiesz, jak im pomóc”. Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to oferta dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą i chcą się nauczyć efektywnie rozmawiać z klientami.

Skuteczna sprzedaż to klucz do sukcesu w każdej branży. W czasach ogromnej konkurencji rynkowej niezwykle istotne jest nie tylko dotarcie z ofertą produktową do jak największej grupy potencjalnych odbiorców, ale również efektywna i skuteczna komunikacja z klientami. Ilość i jakość działań prowadzonych przez sprzedawców muszą iść ze sobą w parze.
Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to odpowiedź na zawodowe potrzeby przedstawicieli handlowych, managerów ds. sprzedaży i wszystkich osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami. 9 miesięcy nauki, 174 godziny zajęć, możliwość wyboru 9 bloków tematycznych w zależności od własnych potrzeb – tak w liczbach przedstawiają się studia podyplomowe w WSB.
- Dużym atutem naszych studiów podyplomowych jest nastawienie na praktyczne umiejętności. Kadra to wykładowcy z dużym doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu zespołem, trenerzy biznesu. Korzystając z własnych doświadczeń podpowiadają uczestnikom najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania - podkreśla Katarzyna Jakubiak-Woźniak, Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń w WSB w Poznaniu. – Duża część zajęć realizowana jest w formie warsztatowej, a prowadzący zachęcają słuchaczy do aktywnego udziału i wymiany doświadczeń.
Uczestnicy uczą się m.in. organizacji sprzedaży, pozyskiwania i budowania lojalności klientów, skutecznych negocjacji biznesowych, specyfiki e-commerce i telemarketingu. Słuchacze zdobywają i szkolą umiejętności, które są niezwykle przydatne w codziennej praktyce zawodowej m.in. inicjowania kontaktu z klientami, prowadzenia profesjonalnej prezentacji, stosowania odpowiednich technik oddziaływania na klienta oraz technik sprzedaży w internecie. Studia w WSB dają możliwość kierowania swoją karierą w taki sposób, aby praca zawodowa przynosiła coraz większą satysfakcję oraz pomagała budować silną pozycję na rynku pracy. 
Rekrutacja na studia podyplomowe Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu trwa do 16 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-sprzedawcy 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

akademia_sprzedawcy_wsb.jpg

grafika | 216 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

temu

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.
Czego życzyć współczesnym Kobietom?

temu

Dzień Kobiet to święto obchodzone od 1910 roku. W Polsce szczególnie popularne było w czasach PRLu. Kiedyś kobiety otrzymywały goździki, dziś najczęściej są to tulipany, róże i drobne upominki. W Dniu Kobiet chciałabym zwrócić uwagę na problemy i wyzwania, które stoją przed kobietami, i które dziś, w XXI wieku, wciąż są aktualne. Czego należy życzyć współczesnym Kobietom?
Zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej

temu

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuszcza ponad 350 osób. Podczas uroczystości zarówno sami bohaterowie, jak i ich bliscy, nie kryli wzruszenia, dumy i radości.
Jak nie dać się zwariować podczas wyprzedaży

temu

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia sieci handlowe ogłaszają okres wielkich wyprzedaży. Kusząc atrakcyjnymi promocjami, rabatami cenowymi i gratisami, przyciągają tłumy klientów. Niestety zakupowe szaleństwo często kończy się pustym portfelem i wózkiem wypełnionym niepotrzebnymi rzeczami. Karolina Oleksa-Marewska, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu podpowiada, jak nie dać się zwariować i zakupy robić z głową:

Kolejni absolwenci studiów Master of Business Administration

Rośnie popularność studiów MBA