Akademia sprzedawcy – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej

Akademia sprzedawcy – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej

Opublikowany

Linda Sparks, autorka książki „Efektywna sprzedaż” napisała: „Możesz wyróżnić się spośród innych, udowadniając klientom, że wiesz, jak im pomóc”. Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to oferta dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą i chcą się nauczyć efektywnie rozmawiać z klientami.

Skuteczna sprzedaż to klucz do sukcesu w każdej branży. W czasach ogromnej konkurencji rynkowej niezwykle istotne jest nie tylko dotarcie z ofertą produktową do jak największej grupy potencjalnych odbiorców, ale również efektywna i skuteczna komunikacja z klientami. Ilość i jakość działań prowadzonych przez sprzedawców muszą iść ze sobą w parze.
Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to odpowiedź na zawodowe potrzeby przedstawicieli handlowych, managerów ds. sprzedaży i wszystkich osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami. 9 miesięcy nauki, 174 godziny zajęć, możliwość wyboru 9 bloków tematycznych w zależności od własnych potrzeb – tak w liczbach przedstawiają się studia podyplomowe w WSB.
- Dużym atutem naszych studiów podyplomowych jest nastawienie na praktyczne umiejętności. Kadra to wykładowcy z dużym doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu zespołem, trenerzy biznesu. Korzystając z własnych doświadczeń podpowiadają uczestnikom najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania - podkreśla Katarzyna Jakubiak-Woźniak, Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń w WSB w Poznaniu. – Duża część zajęć realizowana jest w formie warsztatowej, a prowadzący zachęcają słuchaczy do aktywnego udziału i wymiany doświadczeń.
Uczestnicy uczą się m.in. organizacji sprzedaży, pozyskiwania i budowania lojalności klientów, skutecznych negocjacji biznesowych, specyfiki e-commerce i telemarketingu. Słuchacze zdobywają i szkolą umiejętności, które są niezwykle przydatne w codziennej praktyce zawodowej m.in. inicjowania kontaktu z klientami, prowadzenia profesjonalnej prezentacji, stosowania odpowiednich technik oddziaływania na klienta oraz technik sprzedaży w internecie. Studia w WSB dają możliwość kierowania swoją karierą w taki sposób, aby praca zawodowa przynosiła coraz większą satysfakcję oraz pomagała budować silną pozycję na rynku pracy. 
Rekrutacja na studia podyplomowe Akademia sprzedawcy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu trwa do 16 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-sprzedawcy 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

akademia_sprzedawcy_wsb.jpg

grafika | 216 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Coś na jesienną chandrę, czyli darmowy warsztat z psychologii pozytywnej

temu

Wyższa Szkołą Bankowa w Poznaniu zaprasza 9 października na warsztat otwarty z psychologii pozytywnej. Poprowadzi do psycholożką Sabina Sadecka, która opowie o naszym pesymistycznym umyśle oraz o psychologii pozytywnej, która potrafi sobie z nim poradzić.. Psycholog
Kilkanaście tysięcy złotych dla studenta? Tak, ale tylko na studiach dualnych.

temu

Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje  studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Poznań gości Bałtycką Europę

temu

Od wczoraj Poznań jest gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej Current Challenges of Local and Regional Development organizowanej przez Uniwersytet Bałtycki -  organizację skupiającą ponad 200-ście uczelni z regionu Morza Bałtyckiego. Współorganizatorami konferencji są dwie poznańskie uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicz oraz Wyższa Szkoła Bankowa.
WSB na targach edukacyjnych w Poznaniu

temu

Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca, w Poznaniu odbędą się targi edukacyjne Fun&Education. Jednym z wystawców będzie Wyższa Szkoła Bankowa, która dla zwiedzających przygotowała na swoim stoisku liczne atrakcje.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.