Zdajesz w tym roku maturę? Skorzystaj z bezpłatnych lekcji wideo online z matematyki

INFORMACJA PRASOWA

Zdajesz w tym roku maturę? Skorzystaj z bezpłatnych lekcji wideo online z matematyki

Opublikowany

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie stworzyła dla maturzystów kurs wideo online z matematyki. Ma on ułatwić uczniom przygotowania do matury z tego przedmiotu.

Na stronie internetowej www.wsb.pl/matematyka jest bezpłatnie dostępnych dziesięć trzydziestominutowych nagrań wideo online z matematyki. Wśród poruszanych zagadnień znajdują się m.in. obliczenia procentowe, ciągi liczbowe, funkcja liniowa, równania i nierówności oraz pierwiastki. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez doświadczonych nauczycieli oraz są dostosowane do standardów wymagań maturalnych.

Dzięki nagraniom wideo na stronie www.wsb.pl/matematyka maturzyści mają szansę wyćwiczyć konieczne umiejętności oraz sprawdzić swoją wiedzę, Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie online, dlatego uczeń może w dowolnej chwili, bez wychodzenia z domu, powtarzać materiał do matury.

ALEKSANDRA KONIECZNY, RZECZNIK PRASOWY WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ

Przykładową lekcję wideo z matematyki można zobaczyć, klikając w link: http://bit.ly/2ljqdIE 

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie pomaga maturzystom w nauce do matury. To już druga edycja kursu wideo online z matematyki.
Zobacz przykładową lekcję online

Zobacz przykładową lekcję online

Kurs video z matematyki z Wyższą Szkołą Bankową

Skorzystaj z bezpłatny kursu z matematyki i bądź perfekcyjnie przygotowany do egzaminu maturalnego

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

4256 x 2832_Powtórka do matury z matematyki_Wyższa Szkoła Bankowa_photo.jpg

grafika | 3,08 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Na Śląsku powstał nowy kierunek studiów dla pasjonatów marketingu, PR-u i sprzedaży

temu

Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką w Bankowej przy zapisie skorzystają ze zniżek w czesnym i opłacie wpisowej, a nawet będą mogły studiować zupełnie za darmo.
Kiedy na studia? Podpowiada doradca zawodowy

temu

Czasy, w których decyzja o rozpoczęciu studiów podejmowana była prawie wyłącznie bezpośrednio po maturze dawno już minęły. Wraz ze zmianami gospodarczymi i podążającym za nimi rynkiem pracy, dostępnych i realizowanych jest wiele modeli rozwoju kariery. Na przykład, kiedy decyzję o studiowaniu podejmuje się po kilkuletniej przerwie w edukacji, mając już niemałe doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim pewne ukierunkowanie na rynku pracy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.