Bezpieczeństwo w firmach i instytucjach - nowe wyzwania

INFORMACJA PRASOWA

Bezpieczeństwo w firmach i instytucjach - nowe wyzwania

Opublikowany

Jak chronić pracowników przed zagrożeniami terrorystycznymi? W jaki sposób zabezpieczać firmy i instytucje przed utratą danych oraz zasobów na skutek cyberataków? Tego będzie można dowiedzieć się w najbliższy piątek, 17 listopada, podczas konferencji pt. „Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania”, którą organizuje Wyższa Szkoła Bankowa.

Konferencja „Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania” rozpocznie się o godz. 9.00 w WSB w Chorzowie, ul. Sportowa 29. Program składa się z trzech bloków tematycznych: przeciwdziałanie terroryzmowi, ochrona danych osobowych a nowe obowiązki, technika dla bezpieczeństwa. W każdym z paneli udział wezmą eksperci z zakresu bezpieczeństwa, politologii, prawa oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Podczas dyskusji zaproszeni goście omówią potencjalne niebezpieczeństwa, na które są narażone firmy i instytucje: terroryzm, cyberprzestępczość, inwigilacja urządzeń mobilnych, oraz wyjaśnią kwestie prawne, w tym przepisy ustawy o działaniach antyterrorystycznych.

Wiele firm i instytucji nawet nie zdaje sobie sprawy, jak ważną rolę odgrywają w systemie bezpieczeństwa narodowego. Konferencja ma wskazać, a także stać się przyczynkiem do dyskusji o zagrożeniach i obronie przed nimi, zarówno ze strony instytucji państwowych, samorządowych, prywatnych przedsiębiorstw, jak również samych obywateli.

ARTUR DUBIEL, MENEDŻER KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE W WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ

W konferencji „Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania” udział wezmą właściciele firm, liderzy organizacji gospodarczych i biznesowych, pracownicy samorządów oraz instytucji samorządowych.  

Inicjatorem wydarzenia jest Instytut Naukowy Bezpieczeństwa Wyższej Szkoły Bankowej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

5520 x 3680_Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania_photo_1.jpg

grafika | 3,12 MB

Pobierz
5520 x 3680_Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania_photo_2.jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Na Śląsku powstał nowy kierunek studiów dla pasjonatów marketingu, PR-u i sprzedaży

temu

Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
W Wyższej Szkole Bankowej ruszyła rekrutacja na studia. Zajęcia od października

temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką w Bankowej przy zapisie skorzystają ze zniżek w czesnym i opłacie wpisowej, a nawet będą mogły studiować zupełnie za darmo.
Kiedy na studia? Podpowiada doradca zawodowy

temu

Czasy, w których decyzja o rozpoczęciu studiów podejmowana była prawie wyłącznie bezpośrednio po maturze dawno już minęły. Wraz ze zmianami gospodarczymi i podążającym za nimi rynkiem pracy, dostępnych i realizowanych jest wiele modeli rozwoju kariery. Na przykład, kiedy decyzję o studiowaniu podejmuje się po kilkuletniej przerwie w edukacji, mając już niemałe doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim pewne ukierunkowanie na rynku pracy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.