Konferencja "Hr w biznesie" - trendy już znamy, czas na rozwiązania!

Konferencja "Hr w biznesie" - trendy już znamy, czas na rozwiązania!

Opublikowany

Kim jest współczesny HR-owiec? W jaki sposób łączyć oczekiwania pracodawców i osób poszukujących pracy? Jakie narzędzia wykorzystać do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi? Na te i inne pytania będą odpowiadać uczestnicy i prelegenci konferencji "HR w Biznesie", która odbędzie się 29 listopada w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Konferencja przygotowana została z praktykami branży, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem wskażą nowe możliwości w zarządzaniu personelem i budowaniu motywacji pracowników. Podczas części warsztatowej zostaną zaprezentowane aktualne narzędzia, które można wykorzystać w pracy HR-owca. Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy przygotowuje konferencję wspólnie z Agencją FlexHR, co stanowi kontynuację wcześniejszych działań partnerów na polu integracji i edukacji osób związanych z branżą. Ideą przewodnią konferencji jest rozmowa nie tylko o trendach ale przede wszystkim o rozwiązaniach.

- W mediach HRowych dużo mówi się o trendach. Co jakiś czas pojawiają nowe. A wraz z nimi pytania: jak to ugryźć? Co mamy z tym zrobić, skoro teraz jest taki a taki trend, a  w konsekwencji rosną oczekiwania klientów czy przełożonych? My stawiamy na odpowiedzi. Czyli na rozwiązania – mówi Ewa Korecka, Dyrektor Generalna FlexHR. – Dlatego w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową, uczelnią kształcącą praktyków, postanowiliśmy dać HRowcom tego, czego potrzebują: konkretnych narzędzi – dodaje."

Konferencja kierowana jest w szczególności do osób zawodowo związanych z branżą HR  oraz do osób zainteresowanych jej rozwojem. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy także menedżerów i właścicieli firm, również rodzinnych.

Poruszymy takie tematy jak skuteczny Employer Branding, motywowanie zespołu, rola HR w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw czy efektywne działania HR w biznesie rodzinnym – wylicza Monika Żuchlińska, Dyrektor Działu Partnerów Strategicznych Wyższej Szkoły Bankowej. W trakcie warsztatów będzie możliwość przyjrzeniu się budowaniu strategii EB czy sprawdzenia się w reagowaniu na kryzysy w mediach społecznościowych. Ponadto uczestnicy policzą, to co z pozoru niepoliczalne, czyli wskaźniki HR, przyjrzą się metodzie FRIS – w rekrutacji i w zarządzaniu kadrami, zapoznają się ze skutecznym motywowaniem pracowników do nauki języków obcych czy zastosowaniem myślenia wizualnego w swej codziennej pracy."

Szczegółowy program konferencji, tematy wykładów oraz program warsztatów można znaleźć na stronie wydarzenia: 

Konferencja HR w biznesie Flex HR Wyższa Szkoła Bankowa – Konferencja HR w biznesie Flex HR Wyższa Szkoła Bankowa

http://www.hrwbiznesie.com/

Wśród prelelegentów pojawią się osoby związane z takimi firmami jak Google Poland, Atos czy iQor. 
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

10 dni! Tyle dzieli nas od wydarzenia HR w Biznesie 2017 | konferencja. 👉 👉👉 👉Sprawdźcie dlaczego warto! Tegoroczną edycję rozpocznie wystąpienie Magdaleny Dziewguć (Google Poland). Jest ona ekspertem w zakresie nowych technologii, a jej doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. współtworzenie rynku telekomów od 2000 r. (Orange i Plus), pełnienie funkcji V-ce Prezes Exatel SA, założenie Digital University oraz polskiego oddziału LiderSHE . Magdalena Dziewguć: Rola HR w przygotowaniu firmy do transformacji cyfrowej. Szczegóły udziału w konferencji prezentujemy na stronie: http://www.hrwbiznesie.com oraz w wydarzeniu. Zapraszamy!!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Uniwersytet Każdego Wieku w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy świętuje 10-lecie powstania.

temu

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/19 Uniwersytetu Każdego Wieku w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy rozpocznie się we wtorek 9 października o godz. 16:30. Inauguracja będzie wyjątkowa, ponieważ połączona z obchodami 10-lecia powstania uniwersytetu.
Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

temu

Inauguracja Roku Akademickiego to ważne spotkanie studentów, dydaktyków, pracowników i zaproszonych gości uczelni, mające podkreślić rozpoczęcie kolejnego roku pracy i nauki. W Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, tegoroczna uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego odbędzie się w środę 3 października o godzinie 12:00.
Jak nie zostać intelektualnym piratem? Czyli krótki przewodnik po prawie autorskim. 

temu

Ostatni tydzień kwietnia ma w kalendarzu dwie ważne daty: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Własności Intelektualnej. Nie ulega wątpliwości, że obowiązkiem każdego czytelnika korzystającego z cudzej twórczości jest poszanowanie praw własności intelektualnej. Z tej okazji warto zastanowić się ile my, czytelnicy, wiemy o prawach autorów? Tych którzy wiedzą niewiele i tych którzy chcą wiedzieć więcej  zapraszam do zapoznania się z cyklem artykułów pt. „ Jak nie zostać intelektualnym piratem czyli krótki przewodnik po prawie autorskim”. 
Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!

temu

Bydgoska Bankowa rozpoczęła tegoroczną rekrutację na nowy rok akademicki. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.