I Rajd Rowerowy WSB z okazji 10 lecia Uczelni

I Rajd Rowerowy WSB z okazji 10 lecia Uczelni

Opublikowany

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy rozpoczyna 10 rok działalności. Z tej okazji zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

10 kilometrów z okazji 10 - lecia istnienia WSB w Bydgoszczy, to długość trasy I Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 30 września. Uczelnia zaprasza nie tylko studentów, absolwentów i wykładowców, ale także wszystkich zainteresowanych udziałem w rowerowej przygodzie.  Organizatorzy zapewniają min. niezapomnianą atmosferę, okolicznościowe koszulki i standardowe, niezbędne zabezpieczenia Rajdu. Rozgrzewkę przed startem zapewni bydgoskie Studio Tańca Bailamos, które przygotowało darmowe zajęcia tańca.

- Nieprzypadkowo proponujemy rowerową wycieczkę. Bydgoszcz to znakomite miasto do takich podróży. Jubileuszowa "dziesiątka" to również długość trasy z naszej Uczelni na Wyspę Młyńską. Czujemy się mocno związani z Bydgoszczą, dlatego też zapraszamy do wspólnego Rajdu, ulicami naszego pięknego miasta. - mówi Magdalena Krysiak, Wicekanclerz WSB w Bydgoszczy.

Uczestnicy Rajdu wystartują o godz. 10.00, miejscem startu jest parking WSB, przy ulicy Fordońskiej 74. Uczelnia czeka na uczestników już od godz. 9.00. Udział w Rajdzie jest bezpłatny,  warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/rajd

6 października WSB w Bydgoszczy zainauguruje rok akademicki. Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego odbędzie się o godz. 12.00 w siedzibie uczelni.


Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wypełniamy edukacyjną mapę Bydgoszczy od 10 lat i z tej okazji zapraszamy do wspólnego Rajdu Rowerowego, ulicami naszego pięknego miasta. Obierzcie z nami dobry kierunek! :) Szczegóły, zapisy: http://bit.ly/2wtHloy Dołączajcie do wydarzenia, podajcie dalej: http://bit.ly/2w3GHxc

 

  Kopiuj tekst

  Udostępnij

  Powiązane artykuły
  Jak nie zostać intelektualnym piratem? Czyli krótki przewodnik po prawie autorskim. 

  temu

  Ostatni tydzień kwietnia ma w kalendarzu dwie ważne daty: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Własności Intelektualnej. Nie ulega wątpliwości, że obowiązkiem każdego czytelnika korzystającego z cudzej twórczości jest poszanowanie praw własności intelektualnej. Z tej okazji warto zastanowić się ile my, czytelnicy, wiemy o prawach autorów? Tych którzy wiedzą niewiele i tych którzy chcą wiedzieć więcej  zapraszam do zapoznania się z cyklem artykułów pt. „ Jak nie zostać intelektualnym piratem czyli krótki przewodnik po prawie autorskim”. 
  Wyższa Szkoła Bankowa już rekrutuje. Zarezerwuj miejsce na studia!

  temu

  Bydgoska Bankowa rozpoczęła tegoroczną rekrutację na nowy rok akademicki. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. 
  Światowy Dzień Ochrony Konsumenta| Rozwiązania krajowe 

  temu

  Światowy Dzień Konsumenta obchodzony jest corocznie 15 marca na pamiątkę wystąpienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna F. Kennedy’ego, który w tym dniu w 1962 r. na forum Kongresu Stanów Zjednoczonych, prezentując projekt ustawy o prawach konsumentów, powiedział m.in., że „Wszyscy, z definicji, jesteśmy konsumentami”.
  V Forum Edukacyjne| Zespół jak orkiestra

  temu

  Jakie znaczenie dla realizacji zadań mają role poszczególnych członków zespołu? Czym jest zarządzanie projektem w edukacji? Te i inne zagadnienia są tematem przewodnim V Forum Edukacyjnego, które w tym roku dotyczy zasad i wartości współpracy zespołowej. 

  Ostatnie tygodnie rekrutacji na studia w Wyższej Szkole Bankowej

  To już pewne - Wyższa Szkoła Bankowa w nadchodzącym roku akademickim uruchomi wszystkie kierunki studiów I i II stopnia. Na osoby, które chciałyby rozpocząć naukę, czeka kilka nowości, między innymi: kierunek administracja publiczna, język angielski w biznesie, specjalność służby policyjne, anglojęzyczne studia magisterskie. Jednak powinni szybko podjąć decyzję, ponieważ zapisy na studia licencjackie oraz inżynierskie trwają tylko do 30 września.