Zimowa rekrutacja na studia

Zimowa rekrutacja na studia

Opublikowany

Wraz z początkiem grudnia ruszyła rekrutacja zimowa na studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, najczęściej wybieranej przez kandydatów na studia uczelni niepublicznej na Dolnym Śląsku. To szansa dla wszystkich, którzy nie zdążyli rozpocząć nauki w październiku. Zajęcia dla osób, które jeszcze zimą podejmą decyzję o studiowaniu rozpoczną się już w marcu 2018 r.

Rekrutacja zimowa stanowi odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli rozpocząć nauki w październiku np. podjęli pracę zarobkową, przedłużyli pobyt za granicą lub musieli skoncentrować się na sprawach osobistych. Jest to również szansa dla osób, które podjęły decyzję o zmianie kierunku studiów i uczelni, by nie czekać do kolejnego października tylko kontynuować studia w bieżącym roku akademickim.

Dostępne kierunki

Rekrutacja zimowa w WSB we Wrocławiu prowadzona jest na studia I stopnia, czyli licencjackie lub inżynierskie, na studia II stopnia, czyli uzupełniające magisterskie oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo. Kandydaci na studia mają do wyboru następujące kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka ogólna i inżynierska, zarządzanie, prawo w biznesie, informatyka, inżynieria zarządzania.

Niższe czesne

Warto skorzystać z promocji czasowej i zapisać się na studia wcześniej, aktualnie trwa promocja dzięki której przy zapisie do 8 stycznia student zapłaci czesne niższe o 600 zł, nie poniesie również kosztu opłaty wpisowej. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć absolwenci WSB we Wrocławiu.

Pierwsi w regionie, trzeci w Polsce

Najnowsze dane opublikowane w listopadzie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wykazały, że Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest jedną z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia zajęła 3. miejsce w Polsce i 1. miejsce na Dolnym Śląsku w zestawieniu uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie.

- Młodzi ludzie mają bardzo duży wybór uczelni wyższych, na których mogą się kształcić i rozwijać. Zajęcie pozycji trzeciej najchętniej wybieranej uczelni w skali kraju jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Powodem do dumy jest również pozycja w regionie, jesteśmy uczelnią pierwszego wyboru na Dolnym Śląsku. Te wyniki pokazują nam, że mamy dobrą, sprawdzoną ofertę po którą młodzież chętnie sięga, bardzo nas to cieszy

– mówi dr Marek Natalli, Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o rekrutacji zimowej i aktualnych zniżkach znajdują się na stronie uczelni pod adresem www.wsb.pl/wroclaw.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dzień Logistyka w WSB we Wrocławiu

temu

Studenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają uczniów dolnośląskich szkół średnich na Dzień Logistyka, który odbędzie się 19 kwietnia. Na uczestników czekają warsztaty oraz wykłady gości specjalnych m.in. Gabriela Borowego, rzecznika prasowego trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.
Konferencja TEDxWSB 2018

temu

Uczestnicy konferencji TEDxWSB, która odbędzie się 24 kwietnia br. we Wrocławiu, zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.
Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

temu

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
Make IT simple 2018 – dzień z informatyką

temu

Nie trzeba być geekiem, aby rozumieć informatykę i otaczające nas technologie. O tym, jak zostać programistą lub testerem oprogramowania, jak budować własne sieci komputerowe i inteligentne przedmioty oraz czy można przeprowadzić wywiad z robotem - dowiedzą się tegoroczni maturzyści z Dolnego Śląska. Już 22 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty pod hasłem „Make IT simple 2018”.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w Polsce

Podczas tegorocznej rekrutacji Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku odnotowała 7265 zgłoszeń kandydatów na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie. Jest to niemal dwa razy więcej zgłoszeń kandydatów niż w roku akademickim 2016/2017.  Najbardziej obleganymi kierunkami