Zapraszamy na Business&Tutors Day

Zapraszamy na Business&Tutors Day

Opublikowany

Już 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin. Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.

WSB Business &Tutors Day to nowa odsłona jesiennej edycji dni studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wydarzenie ma charakter otwarty, podzielone jest na dwa bloki – Tutors Day poświęcony rozwojowi kompetencji personalnych, pedagogice, coachingowi i psychologii oraz Business Day poświęcony zarządzaniu firmą, finansowaniu, innowacjom i przywództwu. Partnerem biznesowej części wydarzenia jest Aula Polska Wrocław, inicjatywa zrzeszająca przedsiębiorców technologicznych z Dolnego Śląska.

- Naszym celem jest promowanie przedsiębiorczości technologicznej i wymiana wiedzy w tym obszarze. Wierzymy w efekt synergii, dlatego na spotkania Aula do wygłoszenia prelekcji zapraszamy osoby, które mają unikalne umiejętności lub godne uznania doświadczenie w biznesie czy zarządzaniu. Dzielą się wiedzą w formie ok. 30-minutowych prelekcji. Charakterystyczne jest to, że na Auli panuje luźna atmosfera, jest przestrzeń do dyskusji. Dla uczestników Business Day wspólnie z uczelnią szykujemy niespodziankę w postaci pizzy, która będzie dodatkowo sprzyjać rozmowom w kuluarach.

mówi Maciej Szott, organizator Aula Polska Wrocław

Całkowicie inna tematyka poruszona zostanie podczas Tutors Day, który poświęcony jest zarządzaniu placówką oświatową i metodom kształcenia oraz terapii w pracy z dziećmi i dorosłymi. Uczestnicy mają do wyboru warsztaty poświęcone m.in. autyzmowi, edukacji Montessori, edukacji seksualnej oraz zaburzeniom rozwojowym. Poprowadzona zostanie również lekcja pokazowa w ramach zajęć ze studentami na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz Zespołem Aspergera.
Podczas Tutors Day odbędą się również wykłady specjalne poświęcone innowacyjnym metodom kształcenia. Wygłoszą je przedstawiciele Stowarzyszenia WIOSNA znanego z akcji społecznych Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości oraz działającego we Wrocławiu Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin, które jest inicjatorem nowatorskich akcji edukacyjnych.

Dodatkowo uczestnicy WSB Business&Tutors Day, którzy w dniu wydarzenia zdecydują się zapisać na studia podyplomowe otrzymają zniżkę na studia w wysokości 200 zł.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. WSB Business&Tutors Day odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fabrycznej 29-31 w budynku B. Formularz zapisów oraz program znajdują się na stronie:  http://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/business-tutors-day-zajecia-z-praktykami-auli-polskiej-i-nie-tylko.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sylwetki prelegentów - WSB Business Day.pdf

pdf | 25,7 KB

Pobierz
WSB TutorsDay_16.09.2017_program.pdf

pdf | 34,2 KB

Pobierz
Ulotka_WSB Business&Tutors Day_social media_1.PNG

grafika | 334 KB

Pobierz
Ulotka_WSB Business&Tutors Day_social media_2.PNG

grafika | 88 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Logistyka w WSB we Wrocławiu

temu

Studenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają uczniów dolnośląskich szkół średnich na Dzień Logistyka, który odbędzie się 19 kwietnia. Na uczestników czekają warsztaty oraz wykłady gości specjalnych m.in. Gabriela Borowego, rzecznika prasowego trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.
Konferencja TEDxWSB 2018

temu

Uczestnicy konferencji TEDxWSB, która odbędzie się 24 kwietnia br. we Wrocławiu, zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.
Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

temu

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
Make IT simple 2018 – dzień z informatyką

temu

Nie trzeba być geekiem, aby rozumieć informatykę i otaczające nas technologie. O tym, jak zostać programistą lub testerem oprogramowania, jak budować własne sieci komputerowe i inteligentne przedmioty oraz czy można przeprowadzić wywiad z robotem - dowiedzą się tegoroczni maturzyści z Dolnego Śląska. Już 22 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty pod hasłem „Make IT simple 2018”.

XX Inauguracja roku akademickiego w WSB

To już 20 lat odkąd we Wrocławiu działa Wyższa Szkoła Bankowa, która właśnie rozpoczęła swój jubileuszowy rok akademicki. Dwudziesta inauguracja odbyła się w poniedziałek 16 października, uczestniczyło w niej ok. 300 osób – studentów oraz przedstawicieli społeczności akademickiej i świata biznesu. Wykład inauguracyjny poświęcony został prawom człowieka w biznesie.