Linux Day już 27 czerwca
Linux Day już 27 czerwca

Linux Day już 27 czerwca

Opublikowany

We Wrocławiu rusza nowy cykl spotkań o tematyce informatycznej – Linux Days. Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy fani i użytkownicy rozwiązań typu Open Source. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Open Source to ruch, którego celem jest tworzenie i rozwijanie oprogramowania otwartego dla wszystkich użytkowników. Rozwiązania typu Open Source są ogólnodostępne, legalne a przy tym bezpłatne do uruchamiania, rozpowszechniania i modyfikacji. Jednym z nich jest system operacyjny Linux, którego kod źródłowy może być dowolnie dostosowywany do potrzeb prywatnych i biznesowych użytkowników.

Linux Days adresowane jest do osób, które aktywnie korzystają z systemu Linux oraz innych rozwiązań typu Open Source. Spotkania będą odbywały się co miesiąc, organizatorem cyklu jest Centrum OpenSource w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Program:
  • 17:00-17:15 Przywitanie i wprowadzenie do idei Linux Days | Bartłomiej Noculak, Centrum OpenSource
  • 17:15-18:15 Automatyczne skalowanie w openstack – demonstracja możliwości i praktyczne zastosowanie openstack’a jako dynamicznej platformy IAAS | Rafał Szmigiel, Specialist Solution Architect - OpenStack w Red Hat
  • 18:15-19:15 Kontenery – z Huawei to nie takie trudne. Postawienie i konfiguracja dockera | Artur Pająk, Executive Product Manager w Huawei Polska
  • 19:15 Sesja pytań i odpowiedzi

Zapisy

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31 we Wrocławiu, w sali 116 w budynku A.

Wstęp jest wolny, zapisy odbywają się przez formularz elektroniczny:
www.wsb.pl/wroclaw/linux-days-27-czerwca-2017

Przebieg spotkania zostanie zarejestrowany i opublikowany na You Tube na kanale Centrum OpenSource:
www.youtube.com/channel/UCZ-1xsCRCqoKxnSg4EqXolQ

Więcej informacji na temat Linux Days znajduje się na stronie: www.linuxdays.pl.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Ruszamy z nowym cyklem spotkań o tematyce #IT! Zapraszamy na #LinuxDays, czyli otwarte spotkanie dla fanów rozwiązań typu #opensource. Partnerem cyklu jest Centrum OpenSource 🚀 Przyjdźcie 27 czerwca na #Linux Days, by zasięgnąć wiedzy od specjalistów z Red Hat Polska i Huawei Mobile 💪 ☑ Termin: 27.06, wtorek ☑ Godziny: 17:00-20:30 ☑ Program, zapisy: https://goo.gl/mKS4GR

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Linux Days_logo.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Logistyka w WSB we Wrocławiu

temu

Studenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają uczniów dolnośląskich szkół średnich na Dzień Logistyka, który odbędzie się 19 kwietnia. Na uczestników czekają warsztaty oraz wykłady gości specjalnych m.in. Gabriela Borowego, rzecznika prasowego trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.
Konferencja TEDxWSB 2018

temu

Uczestnicy konferencji TEDxWSB, która odbędzie się 24 kwietnia br. we Wrocławiu, zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.
Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

temu

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
Make IT simple 2018 – dzień z informatyką

temu

Nie trzeba być geekiem, aby rozumieć informatykę i otaczające nas technologie. O tym, jak zostać programistą lub testerem oprogramowania, jak budować własne sieci komputerowe i inteligentne przedmioty oraz czy można przeprowadzić wywiad z robotem - dowiedzą się tegoroczni maturzyści z Dolnego Śląska. Już 22 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty pod hasłem „Make IT simple 2018”.

Zapraszamy na Business&Tutors Day

Już 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin. Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.