MBA Day już 7 czerwca
MBA Day już 7 czerwca

MBA Day już 7 czerwca

Opublikowany

Bezpłatne warsztaty na temat przywództwa i osiągania celów, prezentacja programów MBA i spotkanie z wykładowcami prestiżowych kierunków – to propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dla osób planujących podjęcie studiów Master of Business Administration. Uczelnia zaprasza na MBA Day, który odbędzie się 7 czerwca.

Studia MBA to najwyższy poziom edukacji związanej z biznesem i przywództwem. Pozwalają zdobyć kompleksową, nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, wymienić się dobrymi praktykami i know how oraz stanowią potencjalne źródło perspektywicznych kontaktów biznesowych.

– Studia MBA przeznaczone są dla osób, które świadomie podchodzą do planowania kariery i chcą zdobyć specjalistyczną wiedzą na temat zarządzania. Studia trwają 1-2 lata w zależności od kierunku, mogą być realizowane na polskiej lub angielskiej ścieżce językowej. Dzięki specjalnym programom nauczania, słuchacze rozwijają kompetencje menadżerskie. To też wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy między uczestnikami, którymi są osoby mające już konkretne doświadczenia i osiągnięcia zawodowe. Co istotne, przed absolwentami otwierają się też nowe możliwości na rynku pracy, bo tytuł MBA ceniony jest na całym świecie.

mówi Magdalena Kuriata, Dyrektor Programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

W WSB we Wrocławiu realizowane są cztery programy studiów MBA, z czego dwa w partnerstwie z prestiżową amerykańska uczelnią Franklin University. W tym roku WSB wprowadziła nowe programy, Executive MBA - Project Management w partnerstwie z  EY Academy of Business oraz Executive MBA - Business Trends w partnerstwie z Adventure for Thought. Uczestnicy MBA Day będą mogli poznać wykładowców tych kierunków i wziąć udział w warsztatach przez nich prowadzonych.

MBA Day 2017

Wydarzenie odbędzie się w środę 7 czerwca w godzinach 16:30-20:30 w Strefie MBA (budynek B, I piętro) Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Program:
  • 16:30-17:15 Rejestracja
  • 17:15-18:15 Warsztat "Skuteczne przywództwo – podejście praktyczne", Krzysztof Kowalczuk - wykładowca programu MBA
  • 18:30-19:30 – Warsztat "Jak osiągać swoje cele i marzenia w biznesie i poza nim? Zostań Alpinistą Życia", Jacek Skrzypczyński – wykładowca na nowych studiach Executive MBA – Business Trends
  • 19:30-20:30 – Networking
Osoby zainteresowane mogą również wziąć udział w spotkaniu na temat programu anglojęzycznego Franklin University MBA pt. "How to survive 2 years of FU MBA studies - students' approach", które odbędzie się o godz. 18:30.

Zapisy
Aby wziąć udział w MBA Day, wystarczy wypełnić formularz zapisu dostępny na stronie:
http://studiamba.wsb.pl/kolejny-mba-day-juz-7-czerwca

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zaproszenie na MBA_Day_WSB.PNG

grafika | 120 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Logistyka w WSB we Wrocławiu

temu

Studenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają uczniów dolnośląskich szkół średnich na Dzień Logistyka, który odbędzie się 19 kwietnia. Na uczestników czekają warsztaty oraz wykłady gości specjalnych m.in. Gabriela Borowego, rzecznika prasowego trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.
Konferencja TEDxWSB 2018

temu

Uczestnicy konferencji TEDxWSB, która odbędzie się 24 kwietnia br. we Wrocławiu, zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.
Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

temu

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
Make IT simple 2018 – dzień z informatyką

temu

Nie trzeba być geekiem, aby rozumieć informatykę i otaczające nas technologie. O tym, jak zostać programistą lub testerem oprogramowania, jak budować własne sieci komputerowe i inteligentne przedmioty oraz czy można przeprowadzić wywiad z robotem - dowiedzą się tegoroczni maturzyści z Dolnego Śląska. Już 22 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty pod hasłem „Make IT simple 2018”.

Dolnoślązaczka walczy o tytuł Miss Świata na Wózku

Weronika Wróbel jest finalistką konkursu Miss Polski na Wózku, a teraz walczy o udział w międzynarodowym konkursie piękności Miss Świata na Wózku - Miss Wheelchair World 2017. Żeby wystartować w tym wyjątkowym konkursie, musi wygrać plebiscyt, który trwa do 18 sierpnia br.