Szybkie rekrutacje na targach pracy

Szybkie rekrutacje na targach pracy

Opublikowany

Studia to czas, gdy wielu młodych ludzi łączy naukę ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych i zaczyna planować przyszłą karierę. Aby znaleźć atrakcyjną pracę trzeba śledzić rynek, rozglądać się za ofertami i szybko reagować. Okazją do tego będą XV Targi Pracy – Szybkie rekrutacje, które już 12 grudnia odbędą się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Tegoroczna, już 15. edycja akademickich Targów Pracy organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu poświęcona została tzw. szybkim rekrutacjom. Na targach wystawi się 20 firm działających w branżach m.in.: logistycznej, informatycznej, turystycznej, finansowej i bankowej oraz doradczej. Przedsiębiorstwa znają specyfikę uczelni oraz profil studentów, pod kątem których zostaną przygotowane oferty pracy, praktyk, staży.

– Młodzi ludzie już podczas targów będą mogli wziąć udział w tzw. szybkich rekrutacjach, czyli odbyć pierwszą rozmowę rekrutacyjną i zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy. To doskonała okazja do rozpoczęcia aktywnego poszukiwania pracy a nawet znalezienia jej już podczas targów. Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy nie tylko studentów, ale też naszych absolwentów i wszystkie osoby, które szukają pracy bądź zmiany zawodowej. Warto zabrać ze sobą CV, może się przydać do rekrutacji lub konsultacji z doradcami ds. kariery

wyjaśnia Agnieszka Pijaczyńska, Dyrektor Biura Karier w WSB we Wrocławiu.

Patronat nad wydarzeniem objęła Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz portal pośrednictwa pracy Praca.pl. Patronat honorowy objął Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu - prof. zw. dr hab. Stefan Forlicz.
Lista wystawców:
- Gigaset Communications Polska Sp. z o. o.
- Travelplanet.pl
- Credit Suisse
- HICRON Sp. z o.o.
- Solutions 30 (Telima Poland sp. z o.o.)
- PGB Human Resources Sp. z o.o.
- Parker Hannifin ESSC Sp. z o.o.
- IMPULS-LEASING Polska Sp. z o. o.
- Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia Anna Płoska
- Camp Leaders Poland
- Santander Consumer Bank S.A
- GEFCO POLSKA SP. Z O.O.
- IBM CIC Wrocław & Katowice
- HEGELMANN TRANSPORTE SPÓŁKA Z O.O.
- Impel Business Solutions Sp. z o.o.
- Olesiński i Wspólnicy Sp.k.
- PKO Bank Polski S.A.
- Fresenius Medical Care SSC Sp. z o.o.
- IT Kontrakt
- HICRON Sp. z o.o.
- Real Logistics


Konsultacje z doradcami

Targi odbędą się w trzech specjalnie przygotowanych strefach – wystawienniczej, konsultacyjnej oraz  Strefie Aktywności Studenckiej, w której będą prezentować się koła naukowe działające na uczelni. W strefie konsultacji na uczestników targów czekać będą doradcy zawodowi, ds. przedsiębiorczości oraz specjaliści pomagający planować karierę lub założyć własną firmę. Każdy, kto przyjdzie na targi ze swoim CV będzie mógł skorzystać z ich rekomendacji i poradzić się w kwestiach rozwoju zawodowego.

Konsultacje poprowadzą doradcy z:
- Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu,
- Sieci EURES (EURopean Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia),
- Fundacji Ukraina,
- Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Biura Karier WSB we Wrocławiu.

XV Targi Pracy – Szybkie rekrutacje odbędą się we wtorek 12 grudnia w godz. 9:30-14:00 w budynku A w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31. Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne.

Dodatkowe informacje:
http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studiuj-i-pracuj/targi-pracy

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Szukasz pracy? Chcesz skonsultować swoje CV? Jesteś gotowy wziąć udział w rekrutacji? Przyjdź na XV Targi Pracy pod hasłem „Szybkie rekrutacje”, które odbędą się 12 grudnia 2017 r. (wtorek) w godzinach 9:30-14:00 w budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31 we Wrocławiu. Podczas targów czekać na Ciebie będą: ➡ stoiska 20 firm prowadzących aktualnie rekrutacje, ➡ tzw. „szybkie rekrutacje”, ➡ warsztaty rekrutacyjne, ➡ punkty konsultacyjne prowadzone przez ekspertów i doradców z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu, Sieci EURES (EURopeanEmploymentServices – Europejskie Służby Zatrudnienia) EURES, Fundacja Ukraina, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy WSB we Wrocławiu oraz Biuro Karier WSB we Wrocławiu, ➡ prezentacje kół naukowych i organizacji studenckich w Strefie Aktywności Studenckiej. Wystawcy: ➡ Solutions30 Poland (Telima Poland sp. z o.o.) ➡ Credit Suisse Credit Suisse ➡ PGB Human Resources Sp. z o.o. ➡ Parker Hannifin ESSC Sp. z o.o. ➡ IMPULS-LEASING Polska Sp. z o. o. ➡ Travelplanet.pl ➡ Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia ➡ Camp Leaders Poland Camp & Resort Leaders Poland - studenckie wakacje w USA ➡ Santander Consumer Bank S.A ➡ GEFCO POLSKA SP. Z O.O. ➡ IBM CIC Wrocław & Katowice IBM Polska ➡ HEGELMANN TRANSPORTE SPÓŁKA Z O.O. Hegelmann Transporte Sp z o.o. ➡ Impel Business Solutions Sp. z o.o. ➡ Olesiński & Wspólnicy ➡ PKO Bank Polski S.A. ➡ Fresenius Medical Care SSC Sp. z o.o. ➡ Gigaset Communications Polska Sp. z o. o. Gigaset ➡ IT KONTRAKT ➡ HICRON Sp. z o.o. Hicron ➡ Real Logistics Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu - prof. zw. dr hab. Stefan Forlicz. Patroni wydarzenia ➡ Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy ➡ portal Praca.pl Dodatkowe informacje: https://goo.gl/QwJnSq Nie czekaj, chwyć szansę i przyjdź na targi! Weź ze sobą CV aby je skonsultować lub od razu wziąć udział w szybkiej rekrutacji. Śledź nasze wydarzenie, będziemy informować o planowanych warsztatach i rekrutacjach. Wstęp na targi jest otwarty, zapraszamy!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Szybkie rekrutacje na targach pracy _plakat_01.12.2017.png

grafika | 8,73 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Logistyka w WSB we Wrocławiu

temu

Studenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają uczniów dolnośląskich szkół średnich na Dzień Logistyka, który odbędzie się 19 kwietnia. Na uczestników czekają warsztaty oraz wykłady gości specjalnych m.in. Gabriela Borowego, rzecznika prasowego trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.
Konferencja TEDxWSB 2018

temu

Uczestnicy konferencji TEDxWSB, która odbędzie się 24 kwietnia br. we Wrocławiu, zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.
Największe spotkanie firm rodzinnych w regionie

temu

Na Dolnym Śląsku do tej pory nie było podobnego wydarzenia, o tak szerokiej skali i przekroju poruszanych zagadnień, adresowanego do przedsiębiorców rodzinnych. Kongres Firm Rodzinnych „Nowe horyzonty rozwoju” odbył się 6 marca br., wzięło w nim udział blisko dwustu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
Make IT simple 2018 – dzień z informatyką

temu

Nie trzeba być geekiem, aby rozumieć informatykę i otaczające nas technologie. O tym, jak zostać programistą lub testerem oprogramowania, jak budować własne sieci komputerowe i inteligentne przedmioty oraz czy można przeprowadzić wywiad z robotem - dowiedzą się tegoroczni maturzyści z Dolnego Śląska. Już 22 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty pod hasłem „Make IT simple 2018”.

MBA Day już 7 czerwca

Bezpłatne warsztaty na temat przywództwa i osiągania celów, prezentacja programów MBA i spotkanie z wykładowcami prestiżowych kierunków – to propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dla osób planujących podjęcie studiów Master of Business Administration. Uczelnia zaprasza na MBA Day, który odbędzie się 7 czerwca.